Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nadranka

xexenka

Som veľmi zvedavá ako budú vyzerať. Ani nevyzeráš, že si nejak plnšia v postave na fotkách. Koľko máš kg a výšku?

xexenka

Nadranka

Ja som vysoka + nie dom chuda takze to na mne nebude velke ved ani tie 400 tak nevyzerali predtym

Bol tam daky probl.s lavym cici tak ho necel hybat. Aj preto som zvedava a nerv.bo ho citim viac resp.len ten lavy ;(

Lucia83

Angie77
Toto iste sa stalo tusim kvetinke neviem teraz. Vytekal z tade hnis cize si to treba vytlacit a vydezinfikovat. Vzdy ked sa umyvas si to tak sprav a prelep. Ked vyteka hnis je to dobre lebo keby ti to zostalo vo vnutri tak by to bolo horsie. Myslim ze sa nemas coho bat ak to je tak ako popisujes. A to zatvrdnutie na konci nebude asi kus stehu ale aj ja mam na konci zatvrdnutu ako gulicku ale to je ukoncenie stehu co sa ti postupne zmensi ja to tam uz ani nemam t usim. Ale ked sa obavas zavolaj mu. Drzim palce!!!

nadranka

xexenka

Fu, tak to je už riadna veľkosť :-) A aký profil? VP? To si neviem ani predstaviť ;-) Myslím, že aj dr. je trochu nervózny, keď to ani neodbalil po opke, aby to už bolo tip-top. Čo myslíš?

skoricka

monitaaa

sak ich uz vytas! ;)) ja cez den nic, hram to na plochu a vecer vystrihy :))

Zuleko

no moja, si predstav, ze moj mily ma na silvestra prekvapil wellnessom, co teraz? :)) Bola si sa uz saunovat? ja mam jazvy uplne zacelene...chceeem iiisstt!!! ;))

xexenka

Nadranka

Ahoj tak mam 600 ES a kontrola vo stvrtok

Spim aj cez den co som pri prvej opje netobila. Som unavena. Lavy ma pobolieva dole pri jazve skor take palenie stipkanie :/
Inak sa neviem dockat ked si ix uvidim az som nervozna...

Monitaaa

skoricka
ale ja som realne pribrala 5 kil za dva mesiace, po opke sa mi zdalo uzasne ze konecne nastal čas, kedy nemusim nič robiť, lebo cely rok stale len cvičim a cvičim, ze si konecne telo oddychne :D taak nejak som zlenivela, oddychovala som, bola som doteraz doma, spala som aj cez den, dopriala som si vsetko na čo som mala chut a pohyb absolutne ziaden a ked tak na aute.... Teraz sa citim hrozne a nechapem ako som to mohla dopustit, to zas bude trvat mesiac kym sa dam dokopy... To mas super ked ti to tak krasne vyformovalo postavua zavidim tisko :D ako sa teraz obliekas, zvyraznujes si tie prsia, alebo maskujes? ja som zatial zarolakovana a nič nevidiet, len uz ma aj laka ich riadne vyvetrat :D

nadranka

janica25

No u mňa to bolo tak, že som chcela 350 ml, doktor povvedal že ja môžem až 425, ale dohodli sme sa na strednej zlatej ceste, takže tak vzniklo mojich 400 :-))

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk