Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

fekynka

No babulky hneď som sa aj cvakla ked som prišla domov...este trošku opuch a modrinky,ale zatiaľ max spokojnosť :)Len som si myslela,že tých 375ml a 410ml bude vyzerať viac ako vyzerá :)

fekynka

Tak Ahojky,
Stehy su von,aj ked na prsiach som mala vstrebatelne takze sa vyberali len zo znamienok ;) súper a vôbec to nebolelo aj ked som sa bála a dala si ráno pre istotu Flactor rapid.S prskami som spokojná ,ale jedno to bolavejsie je satale opuchnute a ta modrina pod jazvou...au...Dali mi aj pas,ktorý si mám dávať na večer kolo opuchu.Budem ho nosiť aj cez deň radšej.

ivava

Baby kedy ste zacali skusat soferovat?som skoro tri tyzdne po operacii.ci mam skusit ci to pojde...este mam prsia troska bolave ale hlavne rano..

mravcadlo1

Kočky chcem sa spýtať som teraz 3 týždne od opky kedy sa vam to ako tak uložilo lebo ešte stále to mám dosť tvrdé a a vytlačené hore.

Rozalka

jazirajazita
ja som si teraz dala silikony, mám 31rokov a tiež plánujem bábo tak o 2-3 r. Je to čisto len na tebe ako sa rozhodneš, ja som veľmi chcela, čiže nezaoberala som sa otázkou že či teraz alebo po bábätku, jedine brala som do úvahy veľkosť, aby som potom vedela ísť do väčších ak raz pojdem na reopku... a tiež aby som nemala bomby ako tehotná..

xexenka

Fekynka

Nooo tak to dal ale vobec necitim ze by boli velke. Stale ako keby mam tie 400 ;)

Urcite dam vediet :)
A vdaka