Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

janica25

cicimici mas ich krasne.ty si mala ake rozmery pred opkou?myslim pod prsiami a cez.a celkovo vyska vaha.ja budem mat 350 vp es ale rozmyslam nad 400.mam 168,52kg. pod mam 72 a cez 82.

monikasss

eelle

no ja mám ramienka volnejšie ale vraj to nevadí šak máš ten fixačný pás na vrchu prs cez podprdu nie? Najprv som tri dni mala celkovo nabitú podprdu a časom je mi volnejšia po opuchoch.

campa

Cicimici

Ja idem 16 januára do Novamedu.
Dakujem tí za odpoveď, hádam keď si to zvládla ty a ostatné baby tak aj ja to nejak zvládnem.Tak že tak tie prve dva dni sú najhoršie, s liekami nemám problém keď treba tak si vezmem lieky.
A v podpazuche máš nejakú bolesť lebo tam prereze ten sval?

Monitaaa

Toryka
Ja ich nosim prelepene stale, pred sprchou ich odlepim a potom hned zalepim. Nevadi mi to vobec ani neboli, lebo ja to netaham dole ale len vatovym tamponom navlhcim lekarskym benzinom /v lekarni za 1,8€/ a ono sa to krasne odlepi samo a hlavne bez boleati a natahovania jazvy. Ok teraz mam sice fofry ale cez sviatky uz budem len odfukovat tak pofotim a poslem.

toryka

ahoj monitaaa

do kedy si musis prelepovat bradavky a ako casto si vymienas naplast? si obcas aj bez nej alebo ju musis mat stale? mna uz z toho prelepovania hrozne bolia dvorce :/ dr ti urobil krasne prsia, som velmi zvedava na tvoje jazvy okolo dvorcov, mohla by si niekedy poslat foto hm?:) dakujem

cicimici

campa

ahoj a dakujem..kedy ides ty?neboj sa bolesti yvladnes da sa povedat ze ja som mala take ze dost zle tu noc po opke a potom ten den po a potom to uy bolo take celkom ok..hlavne treba mat flektor po ruke a necakat kym ta to zacne brutalne boliet ale dat si cim skor..aspon tak mne bolo povedane..ja som prve dva dni kombinovala flector s novalginom zakazdym po siestich hodinach a potom som dalsie dva dni si vzala tak ze dvakrat za den a dalsie dva uz iba jedenkrat a od 6 dna som uplne bez..je to taka bolest v strede medzi prsiami ako keby ti tam niekto strelil cize mas pocit akoby si nemohla dychat iba tak plytko cez brucho,ale treba skusat dychat plucami aspon raz za cas aby si neochorela..neboj sa zvladnes nic strasne

strangeemily

cicimici

no ja dufam ze budu aspon take ako mas ty na mne :)
ja som si myslela ze viac ti to urobilo to ake si mala presne? ja budem mat ES81

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk