Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

campa

Cicimici

Nádherne prsicka,dokonale ich máš,gratulujem ti,uz teraz máš pekný tvar.
Modrinky trosku,tie zmiznú neboj.!
Bolesti ako,dalo sa to zvládnuť?Ja idem tiež na opku pazuchovym spôsobom tak som zvedava....

cicimici

strangeemily

no mala som povodnych 77 a pred troma dnami som mala 87 ale asi to uz teraz bude menej on my vravel pred opkou ze by mi to malo spravit nejakych 8cm rozdiel tak ratam ze tolko mam..este pomeriam a pisnem..

cicimici

strangeemily

moja zlataaaa dakujem velmi pekne za pochvalu..no ja myslim ze tie 325ml mi uplne stacili kedze som tu celkovo asi najnizsia baba z fora :D spokojna som a hlavne som rada ze to najhorsie je uz za mnou teda dufam..dufam ze modrinky zmiznu a uz sa mi nic zle nevyskytne..neboj sa aj ty sa dockas a ja ta budem stale podoprovat a tesit sa tebou..

strangeemily

Zuz22

aj ja si myslim:)az na september lebo som v zahranici tak som si tak povedala:)skor sa mi neda:(

cicimici

jaaaaaaaaaaaaj krasa!!!!! ved su paradne na tebe,musis byt spokojna

olivka21

Babky za malo.....
ja som tiez na to minule prisla pri pohariku vinka,hihihi...tiez ma rozculovali,ze kym sa prelistujem ku nejakej ceckani,ma aj porazalo....
Zuz22 a si v galerke ci nie? Lebo ak nie,poslu foto tvojich prsiek bez hlavy na galeria@zoznam.sk a od zajacika ti pridu instrukcie a hesla ...ok? Preto som ani nenapisala konkr.stranku,nech s nam tam niekto nenahackuje

Monitaaa

eelle
neboj sa, to ti mozno len zisiel opuch, prsia po modelacii sa dost zmenia po opke, mne povedal ze po 3 mesiacoch by mali take uz ostat :D

eelle

baby chyta ma panika!

ako som uz pisala prsia sm mala skoro uplne gulate, a teraz ked som ich videla tak uz minule jedno bolo take ze predstavte si gulu a z hora jak keby po nej capnete- take splostene, akoze keby to je tak odzaciaku tak chapem, ale najprv take neboli a teraz :/ to asi neni normalne ze? nemate niekto cislo na mladeka, lebo sm mu minule pisala aj mail a neodpisal mi doteraz daujem

monikasss

Zuz22

Ja som mala napríklad bolesť na prsiach len v deň operácie, ako keby Ťa niekto tlačil na hrudi. Vôbec to neni také hrozné. Skôr som potrebovala lieky aby ma nebolel chrbát a to mi zabralo max. na hodinu a ten ma príšerne bolí doteraz. Vôbec sa neboj dá sa to úplne v poho vydržať.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk