Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

fekynka

Cheky,
ak sa smies spytat to,ze nemozes nosit pooperacnu podprdu ti povedal doky pri vyberani stehov?Aku velkost si si dala a aku mas pooperacnu podprdku?Ta podprsenka ti tlacila na implos zhora alebo zospodu?Ja som 6 den po opke a tiez mam jeden prsnik ako bombu a mozem povedat,ze aj mna dost tlaci nato spuchnute prsko ta pooperacna podprda.A ake tabletky na odpuch beries?A u koho si bola operovana?
Dakujem za odpoved

cheeky

Ahojte baby,
som 2 tyzdne po opke a stale mam jednu napuchnutu.Mam z toho trocha stresy lebo sa mi zda ze je aj tvarovo ina a podprdu nemozem mat lebo na to opuchnute prso ju mam malu a tlaci mi implantat:-((Tak chodim len v obvazoch.Prosim,mali ste to niektora aj vy?Za ako dlho mi to moze odpuchnut?beriem aj lieky na odpuch.

Rozalka

Eelle

ďakujem veľmi pekne za kompliment, mám ich také akurát, tiež nemám ich úplne rovnaké, jedna je väčšia ako druhá a uroven v bradavkách je rozdiel 1cm... mala som také prsia pred opkou, takže sa stým nič nedalo robiť... vôbec som si to nevšimla predtým a žila som snimi 30rokov ale doky ma upozornil že pri silikónoch sa nedostatky skôr zbadajú... a je to tak, normálne ich vidím, ale mne nevadia... pošli potom aj ty fotečky...

eelle

Monitaaa

Ja neviem preco mne dali tu pooperacnu takú velkú :/ uz mi odpuchajú aj brucho uz nemám napucane, vôbec mi nieje tesna....

Rozalka včera som videla tvoje prsia, fakt krásne !!!

Zuz

Chod do tých 320 to už je uz minimálny rozdiel s ktorým budes spokojná! Ja som tiež nechcela veľké naozaj som sa bala do poslednej chvíle a som rada za to aké sú :)

eelle

Monitaaa

Ja neviem preco mne dali tu pooperacnu takú velkú :/ uz mi odpuchajú aj brucho uz nemám napucane, vôbec mi nieje tesna....

Rozalka včera som videla tvoje prsia, fakt krásne !!!

Zuz

Chod do tých 320 to už je uz minimálny rozdiel s ktorým budes spokojná! Ja som tiež nechcela veľké naozaj som sa bala do poslednej chvíle a som rada za to aké sú :)

mahulienka

fekynka
musis vydrzat, tie bolesti ti prejdu a potom uz sa z nich budes len vytesovat:)
MerryNR
ahoj moja som rada, ze ta tu vidim.Ja mam na lavom prsniku, ale z vnutornej strany podobnu bolest ako spekulantka, a hlavne ked urobim niejaky prudky pohyb, aj ked napr. hlavu vytocim tak vtedy citim ten sval ako keby ma tahal. No ja mam zachvilu kontrolu tak mu to tam spomeniem.

Vsetkym babenkam

Chcem Vám z celého srdca popriať krásne vianočné sviatky, veľa pohody, zdravia, lásky a všetko dobré do Nového roku.

Mery NR

spekulantka
ďakujem pekne za odpoveď. pamätám si, že tu o tom raz jedna baba písala, že jej muž pritlačil jedno prso pri sexe a vtedy cítila túto bolesť, tak si to bola ty? :-) ja túto bodavú bolesť sem tam cítim počas menzesu, ale až také silné ako to mám teraz som to zatiaľ nemala. úraz som nemala ale denno denne sa naťahujem s ročným krpcom, takže môžem to mať od presilenia ako píšeš a neuveríš ale dnes som sa zo strachu aj na sono prs objednala. ale prišlo to práve včas, lebo v januári som mala aj tak ísť na kontrolu- sono, takže ako píšeš, aspoň budem kľudnejšia.

fekynka

Noooo tak premna su inak najhorsie noci a rana vtedz mam najvecsie bolesti.Cez den je to lepsie,dokonca dnes uz zvladam aj take mensie pracicky co sa tyka trocha ukldania lahkych veci.Tak dufam,ze to uz bude len lepsie a lepsie.Taaaaaaaka som zvedava natie moje cicule skoda,ze nesmieme rozopinat podprdu az do vyberania stehov.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk