Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

toryka

ahoj monitaaa

do kedy si musis prelepovat bradavky a ako casto si vymienas naplast? si obcas aj bez nej alebo ju musis mat stale? mna uz z toho prelepovania hrozne bolia dvorce :/ dr ti urobil krasne prsia, som velmi zvedava na tvoje jazvy okolo dvorcov, mohla by si niekedy poslat foto hm?:) dakujem

cicimici

campa

ahoj a dakujem..kedy ides ty?neboj sa bolesti yvladnes da sa povedat ze ja som mala take ze dost zle tu noc po opke a potom ten den po a potom to uy bolo take celkom ok..hlavne treba mat flektor po ruke a necakat kym ta to zacne brutalne boliet ale dat si cim skor..aspon tak mne bolo povedane..ja som prve dva dni kombinovala flector s novalginom zakazdym po siestich hodinach a potom som dalsie dva dni si vzala tak ze dvakrat za den a dalsie dva uz iba jedenkrat a od 6 dna som uplne bez..je to taka bolest v strede medzi prsiami ako keby ti tam niekto strelil cize mas pocit akoby si nemohla dychat iba tak plytko cez brucho,ale treba skusat dychat plucami aspon raz za cas aby si neochorela..neboj sa zvladnes nic strasne

strangeemily

cicimici

no ja dufam ze budu aspon take ako mas ty na mne :)
ja som si myslela ze viac ti to urobilo to ake si mala presne? ja budem mat ES81

campa

Cicimici

Nádherne prsicka,dokonale ich máš,gratulujem ti,uz teraz máš pekný tvar.
Modrinky trosku,tie zmiznú neboj.!
Bolesti ako,dalo sa to zvládnuť?Ja idem tiež na opku pazuchovym spôsobom tak som zvedava....

cicimici

strangeemily

no mala som povodnych 77 a pred troma dnami som mala 87 ale asi to uz teraz bude menej on my vravel pred opkou ze by mi to malo spravit nejakych 8cm rozdiel tak ratam ze tolko mam..este pomeriam a pisnem..

cicimici

strangeemily

moja zlataaaa dakujem velmi pekne za pochvalu..no ja myslim ze tie 325ml mi uplne stacili kedze som tu celkovo asi najnizsia baba z fora :D spokojna som a hlavne som rada ze to najhorsie je uz za mnou teda dufam..dufam ze modrinky zmiznu a uz sa mi nic zle nevyskytne..neboj sa aj ty sa dockas a ja ta budem stale podoprovat a tesit sa tebou..

strangeemily

Zuz22

aj ja si myslim:)az na september lebo som v zahranici tak som si tak povedala:)skor sa mi neda:(

cicimici

jaaaaaaaaaaaaj krasa!!!!! ved su paradne na tebe,musis byt spokojna