Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

mulatka
to sa asi nedá zistiť len ak by si už snejakými výrobkami pred tým prišla do styku a bola snich alergická moja známa pred rokmi takto na to doplatila a zostali len oči pre plač po týždni dostala vysoké horučky silikony museli von a zostali len niekolko tisícové jazvy

janas86

Tina69...

dakujem moc ..:-) podprdu som.tu v Uk kupovala kde aj momentalne zijem je super a vysla ma 12 libier v Tescu tusim. novinka to bola super kvalita a dobre kostice ...chcela som.este jednu ale neboli uz :-(

tina691976

lauritánia
:) no pekne tak ty si sa poriadne rozbehla stými nákupmi :) no ja sa musím tiež v obchodoch krotiť lebo neviem neviem ma muž už zdomu stým vyhodí :) tak sa len vytešujme ked máme sčoho neboj, jazvy pominu po čase

Sifonka6

Ahojte,
Tak ja som par hodin po opke...bolesti sa daju zniest... Zaludok mam rozhodeny z narkozy... Pan dokrot bol velmi fajn aj sestricka, prekrasny pristup.... Tak uz sa len zotavit... Az budu prsia ekne pridam foto do galerky...

lauritania

ups , pišem ako madar , ked sa teraz čítam .... to nie ja - to mobil , hi

tinka , aj ja som všetky plavky podarovala aj podprdy , teraz mam mániu kupovať nové , mám trojo nových plavok , a jedny su mi dobre z minuleho roku a nových podprd už sedem .... dnes som bola v tesku a prišli im nadherne plavky , rôzne typy a farby , no povedala som si že už nie , zatial dosť .... ja sa ešte velmi nebudem ukazovať v plavkach koli tym stehnam ... tam su jazvy poriadne ....

tina691976

lauritánia
to je v pohode ved číslo nemusíš ani písať :) aj som nad tým spodkom orzmýšlala že ho kupim len ja by som brala keby boli aj klasický spodok plaviek teras budem musiť niečo iné kombinovať stým vrchom ale su fakt pekné ja som všetky staré už darovala asi sedem párov a nových mám už štvoro sa už neviem dočkať leta kedy to vytiahnem :)

lauritania

tina6916... - stale zabudnem to tvoje čislo , hiii . ahoj tinka , ja som plavky kupovala hlavne kol spodku , leo boli jednine s takym striho , ktore mne zakryju teto nove jazvy po plastike stehien. ja prsia nemasirujem vobec , ani mi to doktor nekázal ...

lenkalili - ja som 2 mesiace od opky , bradavky su ok a rovnako citlive , ale pred viac ako rokom som bola na uprave - na mastopexii , rez som mala okolo braavky a v tvare T , a bradavky som mala asi polrok ovela menej citlive ako pred opkou. potom sa to napravilo a aj teraz je to ok , tak počkaj , možno sa to zmeni , nestáva sa to často že by sa stratila citlivosť , ale je to aj jedna z nežiad.učinkov ...

yanka , mulatka - kočky , nebojte sa nič , nebudete ako Pamela , to by museli byť minimalne 800ml , ja som sa bala aby som nebola zas ako Carmen Geisen :D , že najprv pojdu prsia a potom ja , heheee , ale ona ma tiež minimalne nejake 600ml ...

tina691976

janas86
ahoj prsia máš krásne krajšie ako po opke su už pekne vyplnené nie až tak vypnuté ako po opke a tá ružová podprda je krááááásna kde si ju kupila ja nemusím ružovu ale na tuto by som sa dala nahovoriť