Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomasova

skoricka
ahoj ciculka,tak ty uz spinkas na bruchu??a ako sa ti tak spi,netlacia ta prska ani necitis bolest ???ja teda nemam odvahu to ani vyskusat,bojim sa ze si nejako pomackam ci zdeformujem impose...

skoricka

Lucia3110

Ahoj Lucik, tak ta cierno ruzova je z NY, maju aj v inych farbach, napr. modro zltu ako si mohla vidiet na Lucke83 alebo sivo ruzovu na tomaske :) inac, to je push up maximilizer :D ale ja som vybrala vsetky vypchavky a zahodila :)

Lucka83

noo tak to sa asi nestretneme :/// A ten skafander vazne uz mozme dat dole? Som myslela, ze to polroka sa nosi na noc, neviem preco :D a ja spim uz na bruchu...

sue33

eelle
ja som mala presne tento problem, len mne dokor az po mesiaci povedal, ze sa mi trosinku vysunul implantat a jeden prsnik tak skaredo ovisol, nie moc, ale stvalo ma to. Proste nebol ako jeho krajsia sestra. A jedna bradavka tiez asi o 1cm posunuta.Strasne som sa bala, ze je neskoro na napravu. Zacala som nosit pas na kríz, kt. nosím 2.tyzden a prsko sa mi zacína krasne gulatit a dvíhat. Nemaj strach si kratucko po opke a vies prsko tvarovat pasom na kríz az do 3. mesiacov.

nadranka
este raz vdaka,ani nevies ako si mi pomohla uverit , ze to bude O.K

Lucia83

Tomyum
Zlatik este som zabudla ze bez podprdky uz mozes kludne spinkat, mne dr hovoril ze skafander uz nemusim nosit, ale pravdu povediac som v nej dost casto. Ak nas nic neboli tak kludne aj na bruchu mozes spat. Ty musis citit ci ti je prijemne na brusku, ale fakt aby to bolo bez bolesti.

Lucia83

Tomyum
Jasne teaz tieto predvianocne stresy, zhony, upratovania....
Kde kupujes podprdky na nas strasny obvod??? Cez VS???

Eelle
Ja som mesiac aj 3 tyzdne tak tusim. Mne sa to uz nespravi , totizto ja som ich mala aj pred opkou tak rozlozene, neboli v rovine. Ono to zavisi od toho ake si ich mala pred opkou, neda sa cakat zazrak ked som si nedavala upravovat bradavky. S dr sme sa tak dohodli ze nebudeme zbytocne rezat bradavku, ked to je fakt nebadatelne, musis sa zamerat a zbadas to, ale tak ja o tom viem takze si to vidim. Ale aj mi povedal ze keby mi to vadilo neni problem tak ako pisala Monitaaa to spravit ze to uz je najmenej.
Ty si mala aj bradavky upravovane,,,
A ten opuch nemas dostat menzes nahodou??? Ja som to mala vtedy aj teplotu som mala dokonca!! Si len 10 dni takze pohodicka oni sa menia pomaly kazdu hodinu, takze sa ti to krasne spravi neboj.

tomyum1

Eelle
Inak ja som si dala 2 pohare prosecca vecer pred opkou (este ked som mohla teoreticky pit - alw alkohol tym asi mysleny nebol hehe) a nic... Po opke sa moze pit asi po dobrati antibiotik.

tomyum1

Eelle
Bud v klude, este si kratko po opke, prsia sa este usadia, sformuju, nenakukaj moc do podprdy a nerob si zbytocne stresy z toho ako vyzeraju, ony sa spravia, uvidis :-) Tebe robili aj modelaciu ci len implose?

tomyum1

Lucka83
Stale nieco vybavujem a riesim vianocne zalezitosti... A vzdy sa nieco vyskytne, az tak prejde cely den, vsak to poznas...
Co sa tyka podprdy, mne by mozno stacila teoreticky C, ale nepaci sa mi ked v hornej casti v podprde trci polka prsa, pod trickom to vidno. Radsej dam vacsi kosik, netlaci dole kostica a prsko je v kosiku cele pekne ulozene. Ked chcem prsko vytlacit kupim push up, ale az neskor mozno.

Baby neviete po akom case od opky mozem spat bez podprdy? Pytala som sa vcera a nikto mi neodpovedal... A na bruchu? Ci to je individualne?

Monitaaa

Eelle ja som tiez mala cm rozdiel v bradavkach, ale uz sa to vyrovnalo. Inac dr. Mi este pred opkou vravel ze keby nahodou chcem vyssie, nizsie ako budem mat neni problem tu bradavku posunut bezplatne. Takze uvidime o par mesiacov co z toho bude, predsa len po modelacii sa prsia ovela dlhsie spamatavaju. Videla si si uz prsia? Ake su? Noje boli uplne hranate az na 3 tyzden sa zagulatili

eelle

Luci nemáš bradavky v jednej rovine? AnI ja :/ jednu Mam asi o cm nižšie Jak druhú, ty si koľko po op? Kedy si si to Všimla? Ja dnes, som 10dni po op, neda sa s tým niečo spravit ešte ? S tým pasom na kríž alebo tak ....

Baby inak mi totálne opuchli prsia zo spodu :/ dost to bolí, je to normálne ? Pred tým som ich nemala opuchnute, môže to byt s toho že by som ich presilila? Neublizi im to?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk