Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lucia83

Skoricka
Nesedia lebo potrebujem obvod 70 a kosik d, ale co mam tu cervenu v galerka tak ta je z anglicka a sedi paradne je to 70/e dokonca. Hned som si nechala poslat aj v ciernom, ale v inej farbe neni.. No mozni kvoli tomu ze si bola na konci mesiaca. Skoda do kelu, to sa snad nestretneme.

Tomyum
Ale prosim ty nemas male prsia ved d kosik aj ja mam tak jak ze male?? Ja mavam chvilky ze vacsie ale presne taketo som mala ked som kojila. Uuplne naliate. Inak ani ja nemam bradavky v jednej rovine takze pohoda ide o to ake sme mali pred . A v podprde su rovnake. A co nestihas pisat kde lietas??

Xexenka
Drz sa myslim na teba a som zvedava na fotecky!

Monitaaa

Zuleko
Ved prave preto sa bojim objednavat. Inak by som si uz davno nejake vybrala. No a ja a skusanie.... Bavi ma to desat minut :-D po pol hodine chytam zurivost a po hodine zufala vybehujem z obchodu. ..
K tej katke, vidim ju sice prvy krat ale je nadhern, mne sa velmi paci dokonca aj tie piercingy v bradackach :-D

Zuleko

Monita
To kazda jedna znacka ma uplne iny kosik a tvar.Niekde mi je aj E male a niekde aj C dobre;) Takze len skusat,skusat,skusat;)) Na nete maju pekne ale viem ako to bude sediet a ci ten E kosik bude ten prave co mi bude sediet?;)no nic musime patrat dalej;)

Monitaaa

Zuleko
Ale mne bec nepripada ze by som mala ecka prsia... Podla mna normalne decka mam, tie podprsenky cisluju ako sa im chce.Tie podprsenky boli vystuzene. Ale push up by mi podla mna stacilo aj d. .. A inav minule v presove som skusala podprdu 75/C a prsia sa mi v nej stratili :-D tak uz neviem ako jw to s rymi velkostmi. s tou hlavnou mam trocha problem, lebo vacsinou mam cas v ke az vecer alebo cez vikend poobede a to uz tam asi nebude otvorene... Ale uz som nastvana tak mozno sa zajtra vy.... Na povinnosti a obratim smer kosice. Ja potrebujem taky tvar podprdy ajo si si ty kupila, lebo tie co som skusala prsia prave ze oddelia od seba a preto je treba velky kosik, keby si ty taku skusala tak ti fakt nejake g, h treba a ani tie prsia v tom nevyzeraju dobre

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk