Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

campa

Fekynka

Bola som na opke v októbri zo zdravotných dôvodov a vyberanie stehov vôbec neboli.
Tieto vianočné dni ubehnu rýchlo,ani sa nenazdas a bude prvá kontrola.
Prajem ti úprimne čo najmenej bolesti.
Pekný dnik

Zuleko

skoricka,lilabmw
Plackovu si z casu na cas pozriem na fb,ale velmi casto to nerobim lebo hned si musim ist dat ibalgin na hlavu ,ked si precitam tie jej ,,mudre vyplody´´. Co sa tyka jej prs,robi podla mna strasnu chybu,nakolko ona ma nizsie polozene prsia a ma taky ten prirodzeny tvar prs co su padnute a nie stojace gule,takze tymito 950 si to zbytocne poserie a o par rokov jej tak klesnu ze ich bude mat na bruchu.Celkovo sa mi jej prsia absolutne nepacia lebo nevyzeraju ako silikony ale ako ,,vydojaky´´.A k tej Katke,osobne ju nepoznam,ale podla mna je to velmi pekna zena,tiez si myslim ,ze to uz s tymi sosovkami zbytocne prehana,ale tak zrejme jej priatelovi a jej samej sa to paci a to je hlavne.Ja pred druhou reopkou som jej pisala na fb,ze ci by mi nenapisala ake ma velke implantaty,ze sa mi pacia ako ma urobene prsia a tusim mi napisala ze ma 550ml ale uz si nepametam presne.A ona uz tusim babetko ma,tak zrejme nebol problem dat 500 a viac:-)

lilabmw

pravdu mas ale sa mi paci ze aj co sme uz dlhsie po opke sem stale chodime citat a zapajat sa sem tam:-) a sak sa stale k veci bavime tak co :-DD

lilabmw

skoricka zuleko

a co sa tyka Plackovej ja mam ten isty nazor tieto prsia budu este horsie vo finale lebo naozaj ma kazde prso inak polozene aj bradavky a to neviem ci sa da nejako narovnat cele ...ale sak nech si da o 2 roky budu zase vesaky :-)

lilabmw

skoricka

mas pravdu mam ju v priateloch ale ziadne stare fotky tam jej nenajdes a asi aj vie preco lebo uz je ako figurina.Nos ma na 200% spraveny to je iste lebo ho ma uplne dokonaly pery neviem a sosovky a botox to isti predlzene vlasy a nechty.Da sa este nieco vylepsit na nej uz asi ani neda ale je pekna to sa musi nechat ,no priatel pekne investoval urcite :-)

skoricka

Zuleko

no neviem, mne pride, ze je cela prerobena, nos, pery, vlasy, nechty, dokonca sosovky... ale proti gustu... :)) a to hned na prvykrat vyfasovala take velke silikace? nechce sa mi verit...vid diskusia dozadu :)) No kukla si Zuzu? :D

Zuleko

Skorica
Jeej Katka tam bola?;)Ale ved ona ma len prsia urobene, ci?ja cez den ciciky maskujem a vecer ich akurat vypustam von;) Ja mam zatial len jednu podprsku, takze potrebujem akutne niejake nakupit;)) Na plavky sa tesim aj ja! Tie co mam v albume ten vrch rak to mam z hm za smiesnych 10 eur;)

skoricka

Zuleko

taaa vies co? Rovno tu hodim link :D
adam.azet.sk cista babika :)

a podprdy este nekupujem, zatial len dve mam deckove, jedna z Tesca a druha z NY, inac ja som tiez ten pripad, ze cez den NIC a vecer bomby :D idem kuknut na ten raj pradla ze co to :)) mna skor plavky zaujimaju, ja sa na to najviac tesim, aj perfektne stranky na plavky som nasla, Ty mas krasny ten modry vrch :) No a este si kukni profilovu fotku Plackovej na fb,taka modra foto, uplne mimo ma tie bradavky a jeden prsnik je ovisnutejsi ako druhy, ona sa este viac dodzube s tymi 10 tkami...

Lucinka

som zabudla, zeeee kontrolu mi dal az o styri mesiace

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk