Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lucia83

Xexenka
Uz som ti to pisala, ale myslim na teba a hned daj vediet ked budes moct a nech ti vsetci zavidime nie len Zuleko ale aj tebe;-) .
Kim
Neda mi nezareagovat, na tvojom mieste by som si nedovolila taketo nieco vobec vypustit z ust pre boha ziveho... To si kapanek prepiskla. Ako mozes babe ktora je nestastna z toho co sa jej stalo a zdvoveri sa nam s tym ze ju aspon trochu budeme podporovat pri reopke , takto osocovat. Fuuuu. Ja doktora poznam tiez a nedovolim si tvrdit ze je neomylny ani nahodou. Nikdy clovek nemoze povedat ze nikdy!!!! Mozeme v to len dufat, ze sa to doktorom vydari a tak isto verila aj xexenka.
Asi tolko lebo az ma zamrazilo z tvojho predvianocneho prispevku!

Honey777

xexenka
prajem aby sa prska podarili,ja si pamatam,ze jedna baba z fora vo february-marec tohto roka tiez riesila,ze mala posun o 2 cm a musela ist na reopku v sep. bola u cervena...sla na konzultaciu aj inemu doktorovi a povedal jej,ze podla neho bol jeden implan. vyssie vlozeny...ale myslim si,ze tentokrat sa to urco podari,cerven je trieda ale i on ma pravo sa pomylit ale viem,ze na tvojom mieste by som bola sklamana dost,keby celu operaciu musim platit znovu, ked to ani nebola tvoja vina :(

campa

Fekynka

Naozaj si sa nepomylila že máš 70 B,musí tá riadne tlačiť na prsia.?Ale dôležité je že si spokojná tak nech uz veľa neodpuchnu.
Pekný večer všetkým

rita149

xexenka

tebe sa zda ze maš jeden implantat vlozeny inak? ze je vysie? Lebo bradavky mas v rovine, takze men sa nezda ze je to zle vlozene ale to ze si nemala asi rovnake prsia pred opkou a prsne svali su inak asi,vtedy si nemala prsia tak nebol vydiet rozdiel čo teraz vydis.Mne sa zdaju praveze take klesnute oba.Na prvych foto je vidno ze je jeden viac opucnuty hore ale potom uz nevidim rozdiel.Co ti bude davat ale teraz?

xexenka

Kim

Ked si pozries 1.foto kt.mam odfotenu po opke vidno lavy vyssie sko pravy. Co mii aj dr.potvrdil ze ho vlozil vyssie no casom sa to moze usadit
Nestalo sa
Na konzul.ohladom reopky som bola v sept.2011 cize10mes po prvej opke co si myslim ze je doba akurat vhodna na uvedomenie si ze prsia sa uz nezmenia a vysledok je naprd. 4.nov2011 som odletela na staz do usa ale s dohodnutym terminom na reopku dec2012
1.dec2012 som bola na sr. 14.12.konzultacia ze sa to uz neberie za reopku

Tak by si si mohla odpustit tie spekulacie ze daco zatajujem alebo som nenap.pravdu
Nepotrebujem aby ma nik lutoval, forum je o prispevkoch tak neg ako poz a chcem aby vedeli co sa moze stat.
Ja dr.cervena stale povazujem za najlepsiejo inak by som mu nesla pod skalpel 2x
A preto som ani nesla k inemu prekonzultovat to

skoricka

Kim

Ty by si mala dvakrat merat a raz strihat...skor, nez nieco zaperlis :)

xexenka

drz sa zajtra, mas u nas podporu :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk