Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

izabela294
ja si myslím že to nemusí byť o šetrení sa ale je to asi doliečovací proces ved je to cudzí predmet ktorý sa musí zžiť s telom ,čo bolí to prebolí :) hlavne že su pekné a robia nám radosť

Izabella294

Tina a henka88
Dakujem Vam :) Hadam sa to da do poriadku,ale je to neprijemne,clovek uz bol uplne fit a teraz toto :( Musime sa asi viac sestrit.

slniecko83

Tina691976

Vsak to ze pred opkou boli v rovine a teraz toto proste nechapem. Kebyvsa urovnali bola by som rada.

Cuculka

Ja som zatial 3 mesiace po opke a prava bradavka je citliva na dotyk boli ma ked sa jej dotknem

lucynka7777

ahojte baby, môžem Vás poprosiť o fotky pred a po... mam pred operaciou... doktorka mi poradila 300 ml alebo 325 a neviem sa rozhodnuť... veľmi by ste mi pomohli ... ďakujem

henka88

cuculka
ahoj, ja som len 2 mesiace po a cítim to zatiaľ rovnako ako ty, no dúfam, že to prejde. Ale možno to chce ešte čas u teba a do toho roka sa to možno navráti. Držím palce! Inak sme od toho istého dr. ;)

henka88

Isabelle294
ahoj, ja som 9 týždňov po a už som nemala žiadne bolesti, ale asi pred týždňom sa mi tiež vrátili. Keď ráno vstávam, tak dosť výrazná bolesť v ľavom prsníku, až musím byť opäť opatrná. Cez deň nie, to ma zas trápi pravé prsko, ktoré ma nepríjemne ťahá z vnútornej strany. Či je to ok neviem, budem to riešiť s dr. Takže nie si sama a možno to nie je nič vážne :)

henka88

elle
ahoj, ja mám 176 cm tiež, vážim 55kg a mám 375 ml. Som 9 týždňov po a môžem povedať, že sú tak akurát do ruky. :D nie sú určite veľké a myslím, že sú asi aj menšie ako si poslala obrázok :)Ale som spokojná. Pod prsiami mám 75 cm. Čiže tých 320ml ti spraví asi o dosť menšie prsia. Mne dr. pred opkou navrhoval 315 ml a som veľmi rada, že som s tým nesúhlasila. Držím palce, nech správne vyberieš a nech ti to dopadne všetko dobre!

tina691976

livkam
ved ako sa hovorý všetko zlé je aj na niečo dobré asi to tak malo byť lepšie ako nosiť jazvy za dvetisíc euro
izabela294
ja som už 9 týždnou po opke a ten lavý si cítim niekdy viac pravý ani neviem že mám zopervaný aj pri spaní na pravej strane spým v pohode ako keby bol moj vlastný ale na lavej si musímhladať polohu tenje už citlivejší a tiež ako ty od spodu vrch je uplne v pohode ono to niej ani bolesť je to také slabé ťahanie

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk