Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mahulienka

Fekynka
moja, tak ti moc moc gratulujem, no ja byvam velmi blizko toho centra, tak preto som myslela, ze ta dojdem pozriet:)), ale tak snad nabuduce:)). No moja tie bolesti ti nezavidim, ja som sice nemala skoro ziadne, ale tak kazda z nas to preziva inac. Moja zachvilku uz ani nebudes vediet, ze si na opke bola:))som zvedava na tvoje nove prska, no ja si nemyslim, ze ich budes mat male, ved si aka chudunka:)) Tak este oddychuj, davaj si na nich pozor, a ked ti bude lepsie tak supni nove foto:)) Ozaj a kedy mas kontrolu?

Zuleko

Kim
K tomu tvojmu prispevku len tolko,ze je od teba velmi trufale tvrdit,ze si xexenka vymysla..doktor Cerven je tiez len clovek a nie NASTROJ, a tu na forum chodia prevazne spokojne baby a nie nespokojne...

Xexenka na teba zajtra myslím veľmi,nech ti to konečne víde a nech máš krásne prsia!!

fekynka

Babulky neviem presne ktore ste boli pri dr.Mladekovi chcela by som vas poprosit kedy ste zacali brat Wobenzim,kolko dni po opke a kolko tabletiek?
Vopred veeeeeelmi pekne dakujem za radu.

fekynka

Ahojky babulky,hlasim sa v klube :-),
Mahulienka cicka moja zlata,
prepac,ze som ti neodpisala,ale to ze si ma chcela prist do medicoru pozriet som si precitala az v nedelu,skoda pretoze by som sa potesila tvojej navsteve.
Taaaaak babulky pisem az teraz nakolko ma operovali v sobotu 15 az do vcera som mala hrozne bolesti.Dnes je to uz oela lepsie neporovnatelne.Strasne ma bolel ten prsnik kde isiel vecsi implantat 410ml.No a tie ktore dumate nad velkostou urcite berte tie vecsie implose,pretoze ja ktora som sa bala,ze pri mojich 168cm a 48kg bude 410ml vela...tak prve co bolo ked som sa z narkozy prebrala bolo...to len take male cici mam :-)
Cicimici
gratuliujem moja k novim cicikom ako si spokojna s velkostou?...

Kim

Dr. Červeň;)

dievcata, neda mi nezareagovat, nakolko pana doktora poznam dlhsie a najma vysledky jeho prac... len v mojom okoli mam desiatky bab, ktore zoperoval dotycny pan doktor a vsetky su viac ako spokojne, pan doktor si dava sakra zalezat a nepozna slovo odflaknut... preto ak by bol niekto nespokojny asi tazko sa obrati na toho isteho doktora opat, preto v pripade xexenky to asi nebude celkom pravda co hovori.. a ak ano preco to neriesila skor?
.. inak je tu este viac otazok, ktore su v tomto pripade nezodpovedane... a len panbozko vie ako to v skutocnosti je a bolo....( napr. posunutie implosov pri divokej predohre a stlacani prsnikov, kde sa tie baby asi tazko dokimu priznaju, ze tomu tak bolo... sa posunul... sa to stalo bla- bla..a tiez poznam asi 2, ktorym to musel prave z tohto dovodu napravit...)
)

... som si vedoma, ze tymto si ziskam nepriazen tohto fora:), ale to ma netrapi, ako ho poznam, viem, ze je to jeden maximalne seriozny profesional, ktory je dnes dokonca ochotny reoperovat zbabrane, sfusovane augmentacie, ktore bezni plasticki chirurgovia odmietaju...
Som presvedcena, ze dr. Cerven by si chybu uznal, ak by ju urobil, pretoze je tu na SK top of the top a o tom svedcia jeho cisla a poradovniky, nehovoriac prave o tych zbabranych opkach...
nech si kazda urobi svoj vlastny nazor, ale tie, ktore s nim mali tu cest, vedia ze je TOP KLASA:)

campa a dalsie babeny

vobec sa babule nebojte, neobavajte, maju to zmaknute na 1- ku .. a ani nebudete vediet, ze ste po opke, az ked otvorite ocicka a budete este krajsie a spokojnejsie:))))rozhodli ste sa super, urcite neobanujete, prave naopak ,len sa utvrdite v tom, ze dobre,ze ste vyckali - budete mat nadherne prsicka od doktorka, ktoreho tato praca naplna a bavi;)

zelam vsetkym krasnu predvianocnu pohodu;)

xexenka

campa

dakujem
a ani ja to nechapem. jedine co vidim je ze su vlozene vysoko k mojmu prsniku, kvoli comu tak previsa.
ved hadam budu teraz vlozene dostatocne nizko aby mi ich nadvihli

campa

Mamita

Aha ja idem do Novamedu k pánovi Doktorovi Cervrnovi.
Tak ti držím palce aby ti všetko dobre dopadlo.

Baby,pazuchovym spôsobom doktor do 2 rokov môže opäť vymeniť tadial implos.
Je mi to ľúto Xexenka že sa ti to stalo po 2 rokoch,nechápem ako ti mohol klesnúť tak prsnik,ved po opke si ich mala krásne!Veľa šťastia pri reopke,myslíme na teba všetky.

xexenka

tomyum1

dakujem, zajtra idem na to

+ dodávam že ja som nosila aj pás aj podprdu ako mi kázal. nepotrebovala som sa ukazovať, prednejšie mi bolo/aj je trvalý výsledok. podprdu som nosila aj po tom ako mi povedal ze nemusim, stale naspanie.
takže odmietam pripustit ze ja som spravila chybu v niečom! ozaj som bola opatrná. je to o tom ze nepredpokladal ze prsia takto zareaguju+tej 1 je vlozeny vyssie a s nim sa nic nerobilo odzaciatku

rita149

tomyum1

suhlasim z tebou že kazdy človek je omylný ved sme len ludia a nie stroje.
Ale nesuhlasím z tym čo píšeš o vkladani implantatou cez pazuchu že to nie je idealne. Nie je to idealne akurat pre takeho chirurga čo to nevie poriadne!A to že sa vacinou potom implantaty aj tak vyberaju zo spodu tiež nie je pravda!
To že nema rovnake prsia tvoja znama , neznamena že Červeň jej spravil zle prsia ze v niečom pochybil.Vieme velmi dobre ze vysledok zavisi aj od toho ake mame prisa pre opkpou atd.Ked aj je po opke nejaky rozdiel, treba pocuvat doktora a všetko sa da napravit pokila implantat nie je este prirasteny.Len viem ze vela bab nedodrziava ani to aby podprsku nosili kolko maju atd.
Ja som bola v piatok na kontrole a potvrdila som sa len v tom ze od doktor Červeň je seriózny človek že som si vybrala velmi dobre.3.januara idem k nemu na jeden zakrok a verim ze vsetko dobre dopadne, pretože im verím na 100%.

tomyum1

Caute baby dlho som tu nebola, mala som co robit teraz, pocitat co ste popisali:-)))

Xexenka pise ze je nespokojna, videla som foto, podla mna fotky zobrazia aj to co oko nevidi, ja sa uz radsej nefotim lebo mam potom depku. Dr Cerven je urcite makac ale tiez nie je neomylny (sem pisu baby ktore su vacsinou spokojne takze toto nie je vykladna skrina prace plastikov), poznam jednu babu ktorej Cerven robil prsia a ma tiez jedno vyssie, videla som na holo, napriek tomu ze nosila nakriz stahovaci pas, nepomohol. Vraj tak prirastol implos a ma hore hrubsiu jazvu vnutri. Hmmm... Asi ten pristup z pazuchy nie je az taky idealny, nie je priestor na detailnejsiu pracu s tym svalom ako pri reze zo spodu. Inak aj ked sa idu vymenit implose pri pazuchovom reze vyberaju sa vacsinou zo spodu, takze su jazvy dve... Kazdopadne xexenke velmi drzim palce nech jej to na druhykrat vyjde, bude mat krasne velke kozeny...

Lucka83
A ty cicka ako, spokojna, vytesujes sa?

Kejtrina
Ty ako mici, nepises....?

Baby vsetky pozdravujem vas a drzim palce nech ste spokojne, troska bolesti ktora sa da vydrzat urcite stoji za to!

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk