Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cicimici

caute babule

len sa chcem opytat ci aj vy co mate cerstvo po ale aj tie co mate dlhsie po ste nemohli dat poriadne rukz k sebe??ze su tie kozy viac do do sirky..bo mna to opticky brutalne rozsiruje a asi ma porazi ak sa neposunu blizsie k sebe..sa mi vidi ze to ta podprska ich drzi tak od seba to tak bude cely cas ako ju budem nosit ci sa to unormalni..inak sa uz citim celkom fajn ale ale ked obleciem tricko tak som v nom strasne hranata co mi vadi tak ma len upokojte ze ci je to normalne???a sa to pusunie..dakujem

angie77

xexenka

Tebe prajem, aby si po druhej opke konečne mala vytúžené prsíčka svojich snov, aby tentokrát všetko dobre dopadlo, neboj sa, budeme aj na Teba mysliet

angie77

Monikasss, Tobian

držím silno všetky palce, rýchly a čo najmenej bolestivý priebeh hojenia prajem babule..držte sa :)

angie77

babule dnes mám presne 4 týždne od opky, ty brďo ako rýchlo to beží :)

babule čakatelky nebojte sa, viete ako sa vraví , každá bolest trvá len chvílku, všeto sa dá vydržať a povedzte si , že každou minútou to bude len a len lepšie :)

dnes mám 4 týždne po a už aj pomaly zabúdam, že som na nejakej opke bola, bolesti skoro žiadne, len sem tam pichnutie a taký pocit pnutia ako ked ste mali plné prsia mliečka, ked ste kojili..teda ak ste už kojili :)
..takže čo je to pár týždnov života, to sa dá vydržat, ale už celý život sa budeme tešit z krásneho dekoltu :)

držím Vám všetkým palce pri rozhodovaní, neotálajte tak dlho ako ja len kôli strachu, 35 rokov :) naozaj to stojí za to a ja lutujem, že som nešla do toho skôr

angie77

eelle

neboj, taká reakcia je ešte tak krátko po opke normálna..a máš aj teplotu?

ja som si podprdu prala až po vybratí stehov čo bolo 14 dní od opky, dovtedy som si ju ani nerozopínala ani nenakúkala na to čo mi tam vzniklo:)

campa

Kim

Takéto upokojuce slova sme potrebovali,sme radi že si to zvládla tak super.Gratulujem k novým prsickam,drzkaj sa a píš tvoje pocity ako sa citis každý deň.

Pripájam sa ku gratulaciam ostatných bab čo majú po opke.

Pekný dní všetkým.

campa

Kim

Takéto upokojuce slova sme potrebovali,sme radi že si to zvládla tak super.Gratulujem k novým prsickam,drzkaj sa a píš tvoje pocity ako sa citis každý deň.

Pripájam sa ku gratulaciam ostatných bab čo majú po opke.

Pekný dní všetkým.

eelle

Baby dnes som akurát tyzden po op... Uz som sa cítila úplne super... Neviem či som to az nepodcenila... Bola som aj na vianocnych nakupoch a dnes ked som sa ráno zabudila, tak ja nemám bolesti ale cítim sa ako keby Mam strasnu horúčka :/ naozaj to je dost zle... Stalo sa Vám to niektorej ? Neviem čo Mam robiť :/

Inak koľko po op ste prvý krát prali podprsenku ?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.