Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Kim

Zuleko

vies, ze si len robim srandu:), viem, ze ty vychodniarskej krvi urcite rozumies;) neber to osobne zlatko
myslim, ze jazvicky by sa mohli natiahnut

Kim

Zuleko

a teraz uz vazne:), kdesi tu som postrehla, ze babule radia po 2 mes. opatrne uz i plavat a po 3 mes. od opky uz mozes vraj vsetko:-) pripadne zavolaj dokimu, urcite takej kocene akou nepochybne si rad poradi ;)

skoricka

zuleko

Ahoj moja, my dve sme sa o tom asi uz bavili, ja mam v prepustacke napisane polroka newellnesovat. tiez ma to serie, lebo ja milujem sauny a uz to neviem vydrzat!!! si neviem predstavit, ze az v aprili mozem ist...Ale aj tak by som to neriskla...

nadranka

Kim,

mala by si si sama najskôr uvážiť, kým niečo sem nenapíšeš. Tak ako tej babe minule, ktorú si "zhodila" keď chcela len poradiť a teraz zase radíš niekomu ohľadne wellnesu a ani netušíš, čo to vlastne je.

Zuleko

Kim
Nemusis to brat hned ako utok,nebolo to tak myslene,ale tak uznaj sama ze vo wellness su len sauny a kadejake bazeny:-)

Zuleko

Kim
ale ved vo wellnese su prevazne sauny a bazeny,tak to ked nemozem do sauny zbytocne tam pojdem,ved wellness je o saunach najma:-)

Kim

Zuleko

pokial mas rany pekne zahojene do wellness by si teoreticky mohla, ale opatrne;)akurat by som sa ja osobne este vyhla horucej virivke a saune

Kim

tomasova

mas ich super! dakujem ti pekne moja, mozes byt naozaj spokojna:))

olivka

ja len potvrdzujem, co hovori Zuleko, ber tie vacsie a nenechaj sa odradit, su to keci ;)

Zuleko

Olivka
Ak ti mozem poradit zober si urcite tie vacsie,ak sa ti paciaa vacsie prsia.Velmi rychlo si na ne zvyknes a potom budes lutovat. Co sa tyka spania ja som cely zivot spala na bruchu rozvalena ako zaba, teraz spim vzdy na boku a je to uplne v pohode, obcas ked si podlozim ruku viem aj na bruchu:) takze pocuvaj nas baby a nie okolie a ber jednoznacne vacsie! Samozrejme bavime sa v rovine ze sa ti pacia bomby;)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk