Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuleko

Olivka
Ak ti mozem poradit zober si urcite tie vacsie,ak sa ti paciaa vacsie prsia.Velmi rychlo si na ne zvyknes a potom budes lutovat. Co sa tyka spania ja som cely zivot spala na bruchu rozvalena ako zaba, teraz spim vzdy na boku a je to uplne v pohode, obcas ked si podlozim ruku viem aj na bruchu:) takze pocuvaj nas baby a nie okolie a ber jednoznacne vacsie! Samozrejme bavime sa v rovine ze sa ti pacia bomby;)

Rozalka

xexenka
nebola som tu včera, teraz dočítavam fórum, na konzultáciu by si mohla ísť ešte niekam inde, čo a ako vidí iný doktor, za to nič nedáš a budeš mať pokoj na duši... je mi ľúto čo sa ti stalo... a držím palce, aby si už bola po druhej opke spokojná...

olivka21

Kim
Ked odopnes tu podprdu,tak uvidis,ake balony vyskocia...
Akurat som muzovi ukazovala aby s 515tkami a on je jednoznace za väcsie,ze aby mi zas o rok neplatil reopku,hihihi

olivka21

Kim
Ja praveze uvazujem poledny tyzden o tych 445ml,nakolko spavam iba na bruchu a kazdy ma od tych vacsich odhovara,som na pochybach sakra....ty mas aky pocit? Aku velkost mas pooperacnu podprdu? Cvakni saa posli foto prosiiiim

Zuleko

Kim
Urcite budes mat bomby moja;) 515 je pekne cislo a ak sa nemylim ty si mala aj zaklad;) Ja teraz chodim v podprsenke som opatrna, aby neklesali implose rychlo;) Ale obcas vybehnem aj bez podprsky:)) Uz sa tesim ked prejde par mesiacov a budem len bez nej chodit, ked sim mala 390 som takmer ani nevedela co je podprsenka;))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk