Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

janica25

moj nick je v galerke janica 4.tak pozrite a poradte
Nadranka a to ti taku velkost navrhol hned doktor.lebo mne najprv 300a ja ze ci sa da 350ze hej ale viac nie no tiez myslim ze sa vojde aj 400 ved pozrite foto.a nostek si spokojna nemas foto?

skoricka

xexenka

Ďakujem, že si nám poslala foto a nehanbila sa. Ja ti poviem úprimne, že na fotkach to vidieť, ale v podprsenke určite nie. Moja, tak veľmi ti budem držať palce, aby to dopadlo na jednotku. A to po akom dlhom čase nastal takýto pokles? Myslíš, že to nie je tým vysokým profilom? A si na 100% rozhodnuta, že chceš ísť ku Cervenovi?

tomasova

xexenka
tak to ti verim aj tie eura a hlavne tu doveru a strach ci sa to podari....ver tomu...moze sa to stat asi kazdej z nas...ja ti budem strasne drzat palce aby sa to podarilo na 100%....

ivava

xexenka
je mi luto ako to dopadlo ale vies ani doktor nevie preco presne ti to pokleslo ja myslim, spravil Ti to urcite ako vsetkym ostatnym, aj ked vysvetlit ti to mohol aj lepsie.ale naozaj chapem ta aj ja by som bola sklamana..
Tobian
Drz sa moja v pondelok budem na teba mysliet.neboj zvladnes to..
monikass
moja lez v posteli a pi vela cajiku cerstvy zazvor, citron a med a zazvor si do caju postruhaj a nevadi aj ked ho zjes.mna to chytalo tiez bude dobre neboj.

ivava

angie 77
moja ale ja mam gulate a mala som mensi zaklad ako ty tak ich mam mensie ...aspom tak ich vidim v podprde a myslim ze to neni taky rozdiel bez podprdy.ale v pohode bcka su to isto.

xexenka

nadranka

mmmm čo mám k tomu dodať..
vysvetlenie bolo - moje telo to neprijalo dobre,resp. zareagovalo divne

čo mi príde dosť plytké, nakoľko silikón je OK, len prsník padol. teraz vie čo má robiť, len prečo to nebolo spravené vtedy? ja som neni odborník aby som si vybrala ako sa mi to vloží, atď..

nadranka

xexenka

Inak si prvá aspoň čo ja viem, čo napísala že nie je spokojná po práci dr. Červeňa. Každý ho zatiaľ len chválil. Ktovie prečo sa to stalo, ja na tvojom mieste by som žiadala adekvátne vysvetlenie.

xexenka

tomasova

dakujem. no je to uz na 100% ze do toho idem-v stredu, len sa obavam tej velkosti..

Mam veriť Dr. ktorý spravil to čo mám teraz, takže to nie je ľahké :/

+ ma mrzia tie €

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk