Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Kim

babulkyyy

no je to sila, ked po opke zistite kde vsade a pri com vsetkom pouzivame prsne svaly ked to zaboli , ci pichne i pri najmensej namahe
ani vo sne by sa mi to neprisnilo hm
netreba sa bat, da sa to v pohode zvladnut, akurat tie prve dni su trosku blbe, ale flector si s nimi hravo poradi;)

Kim

cicimici

blahozelam ako to skvele zvladas;)! vdaka Bohu, ze sme to takto zmakli a vdaka i babenkam ako Zuleko,mahulienka, tomaska, a vlastne vsetkym, ktore tu chrlia viac ako len dobrymi radami;)

mojka no nepytala som sa, ale dedukujem, ze najskor preto, aby implose drzali na tom spravnom mieste a neposunuli sa

strangeemily

cicimici

no AHOOOJ !!! :)
jasne ze cakam ja som tu kazdy den lebo toto forum je ako droga mam taky pocit:D a preco mas tie 325? objednala si si aj tie druhe ci nie? no zbohom haha ja viem ze sa mam na tu bolest pripravit aj ked neviem ako lebo si to neviem ani predstavit:)ale chude baby to zevraj boli hrozne moc...co uz no...
Tak hlavne ze si ok a som strasne zvedava na foto aj na to kolko cm ti teraz pribudlo na hrudniku:)

cicimici

ivava
mojka gratulujem k prskam..som velice rada ze ta choroba presla a ze si to cele mohla podstupit..zajtra mas uz stehy co?drzim palce..uz si si ich aj videla?lebo ja sa bojim nakuknut..chcem vyckat aspon do tych stehov :DDD ale uz som tak zvedavaaaa

kim
aj ja gratulujem k novym prskam ako sa citis?neboj sa 515ml to uz je riadna naloz to budu ine cicaky..len dost dobre nechapem preco ty mas ten pas?tebe ich predsa vkladal zo spodu ak su to anatomi nie?len sa pytam bo so mnou bola na izbe jedna kocka a tiez mala anatomy a jej pas nedaval..

fekynka
no kocka ozvy sa nam ked sa budes na to citit..dufam ze najhorsie mas uz za sebou..drzim prsty

tobian
dakujeeem a aj ja ti velmi velmi drzim prstoky na zajtra..neboj sa zvladnes ja som mala bolesti teda brutalne ale tak prve dva dni teraz je to uz celkom fajn a som 4ty den po aj ked si este sem tam supnem flector ale malicko dnes som uz dokonca bola aj na nakupy :DDD je to brutal na chrbat hlavne a rychlo sa unavis ale teraz je uz zase fajn..

strangeemily
moje zlaticko ty ma tu cakas:D neboj sa zijem mam tie 325 a mam pocit ze k tej mojej nizkej postave su az az..zatial no ratam ze je tam aj daky opuch..musim sa ist este zmerat ze kolko cm mi tam vlastne narastlo..bolest bola strasnaaaa prestrasnaaa ale dost rzchlo presla co sa tesim teraz je to uy s flectorom v pohode ale aj tu uz beriem len tak raz do dna..priprav sa ze ta bude boliet po opke medzi prsiami ako kebz ta niekto strelil do hrude ale zvladnes neboj..da sa to..kludne sa pytkaj so chces..dakujem ze si na mna myslela..si poklad

babeny vsetky co ste cerstvo po ako ja odporucam tu konopnu mast na bolavy chrbatik co zuleko odporucila tymto jej velmi pekne dakujem bo je brutalna ja mam s chladivym efektom a zachranuje mi to zivot hlavne rano..

Kim

Zuleko

vies, ze si len robim srandu:), viem, ze ty vychodniarskej krvi urcite rozumies;) neber to osobne zlatko
myslim, ze jazvicky by sa mohli natiahnut

Kim

Zuleko

a teraz uz vazne:), kdesi tu som postrehla, ze babule radia po 2 mes. opatrne uz i plavat a po 3 mes. od opky uz mozes vraj vsetko:-) pripadne zavolaj dokimu, urcite takej kocene akou nepochybne si rad poradi ;)

skoricka

zuleko

Ahoj moja, my dve sme sa o tom asi uz bavili, ja mam v prepustacke napisane polroka newellnesovat. tiez ma to serie, lebo ja milujem sauny a uz to neviem vydrzat!!! si neviem predstavit, ze az v aprili mozem ist...Ale aj tak by som to neriskla...

nadranka

Kim,

mala by si si sama najskôr uvážiť, kým niečo sem nenapíšeš. Tak ako tej babe minule, ktorú si "zhodila" keď chcela len poradiť a teraz zase radíš niekomu ohľadne wellnesu a ani netušíš, čo to vlastne je.

Zuleko

Kim
Nemusis to brat hned ako utok,nebolo to tak myslene,ale tak uznaj sama ze vo wellness su len sauny a kadejake bazeny:-)