Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomasova

angie
ahoj draha,tak podprdy sme skusali ked sme mali stretko,kupila som ssi tu sedo-ruzovu,lucka si kupila tu krasnu modru a tu ciernu cipkovu som dostala od lucky...ale este ich nenosim,som stale este pri tej otrasnej...ta jedna cecula mi uz odpuchla ale este ho viac citim...ale uz mozem lezat na boku tak sa tesim...ty ako??

xexenka

skoricka

dakujem

myslim ze ak zacali prsia maknut tak sa mi aj posuvali dalej+lavy silik.mam vysie vlozeny co vidno aj na vacsiom poklese prsnika.. pritom nemam asymetriu.. takze aj to je zle vlozene

angie77

janica25

nie ja som bola u doktora Očenáša a mám 370ml nagor stredný profil anatomické...pod prsiami mám cca72-73cm a pred opkou som cez prsia mala okolo 82 cm a teraz mám 92 cm zatial

angie77

tomaska

moja ako sa máš? tie podprdky si si aj kúpila, či len skúšala v obchode? ty už nosíš iné ako pooperačnú? a čo prsíčko? už sa to lepší?

janica25

angie a ty si bola u cervena a mas aky typ es ci iny a profil?a ake si mala pred tym rozmery pod prsiamy a cez?a teraz po opke?

angie77

janica25

ja som tiež najprv chcela viac ml, ale navrhnuté mi bolo max 350 a ledva som dokiho prehovorila aspon na 370..neviem vždy sa nedá väčšie, aj ked ja som si myslela že tam mám dost kože na väčšie ale asi nie...a teraz som spokojná aj ked som sa bála že bude málo

angie77

monikass

musíš si zvýšiť príjem vitamínu C a to vo väčšom množstve aspon 1000mg každé 2 -3 hod a do dvoch dní už ani nebudeš vediet že na teba niečo liezlo..aj v lekárnach dostat vitamín C s 1000mg v jednej tabletke

janica25

moj nick je v galerke janica 4.tak pozrite a poradte
Nadranka a to ti taku velkost navrhol hned doktor.lebo mne najprv 300a ja ze ci sa da 350ze hej ale viac nie no tiez myslim ze sa vojde aj 400 ved pozrite foto.a nostek si spokojna nemas foto?

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk