Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

ivava

máme podobnú velkost, ja mám 370 nagor stredný profil a tiež som nemala žiaden základ...pod prsiami mám 72-73 číže mi sedí obvod podprsenky 70cm aj obvod 75cm..pri 75 cm sú mi dobré podprsenky velkosti B - C , ..no a pri obvode 70cm mi je C-kova podprsenka malá takže 70D...ale ked budem nosit kosticové tak asi obvod 75cm, lebo tie majú širšie košíčky a budú lepšie obopína tie kostice prsník, nebudú taj naň tlačiť

inak babule v pondelok budem 4 týždne po opke a včera som prišla na to, ked som bola dlhšie bez pooperačnej podprdy, že ich už mám celé aj z vrchu aj zospodu mäkké takže sa velmi teším :) to ono len v tej pooperačnej sa zdajú také tvrdé a stuhnuté,lebo sú tam stlačené, konečne sa začínajú formovat :)

monikasss

nadranka

a nerozleptá mi to nos lebo to je dosť záhul to vdýchnuť až v krku to cítim....... v akom pomere?

nadranka

monikasss

Slaná voda je super, je to najlacnejší a najúčinnejší liek keď začínam byť chorá. Vyklotaj si aj hrdlo viackrát do dňa s poriadne slaným roztokom. Uvidíš, bude dobre.

monikasss

Baby ja vôbec nemám šťastie nielen to že som dostala menzes a mala by som ísť na operáciu v pondelok ale ráno som sa zobudila so zapchatým nosom a začínam byť zachrípnutá.
Celú dobu sa držím beriem vitaminy a prípravky na imunitu a teraz toto. :(((((((((( Dala som si slivovicu, dám si aj poobede a výplach nosa so slanou vodou......snáď pomôže, držte palce!

nadranka

janica25

Si v galérke?? Lebo som ťa nenašla, len janica4 tam je... Ja som si imloše objednávala 2 týždne pred opkou. Myslím, že sa dá dohodnúť že ti pošlú na kliniku dve veľkosti, už to baby riešili. Pozri si v galérke nick barbarella, ona má tuším 350 ES VP, a ja mám 400, tak porovnaj veľkosti. Predoperačné som neplatila nič, záleží to od doktora. Ja som nebola za obvodným, lebo som tam poznala sestričku, a tá je ako hlásny rozhlas, tak som išla rovno za internou dr. Inak som tiež bola na prsiach a nošteku :-)

strangeemily

janica25

nic sa nedeje:)tak to si vyssia odo mna:)ja som mala a mam aj menej pod a cez prsia..a inac nemozem ta v galerke vobec najist na ktorej si strane?a to sa da objednat si dve velkosti na opku?a co potom sa im vratia tie jedne implantaty alebo ako?ale to musis s doktorom mat este jednu konzultacku nie?nie ze len tak si objednas a doktor bude potom kukat ze to co ?:)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk