Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Kim

tomasova

ahojky, prezrad ak to nie je tajomstvo, kde si mozme zohnat take krasne cipkovane pradielko?.. myslim tie bez vystuze, su naaaaaadherneeeeeeeee

inak tie tvoje cici sa teda pekne zmenili! to je teda naozaj rozdiel, s odstupom par dni, tyzdnov a hned su uplne ine:-)))...a uz si spokojna s velkostou alebo by si kludne dala i vacsie?

olivka21

serus a ty ako moje? ako to sledujem, vidim, ze das minim 515:-) ta lucy ta nastartovala, ze..

Lucia83

Skoricka
Ahoj cicula, no wobenzym uz neberiem len sumive b-cko. Ani kontrolu davaj az potom kedsa my dohodneme a konecne sa snad stretneme. Krasne mas tie kozeny , super! Ty uz nosis kosticove podprdky?

TARA
Ano podprdka bola dobra ked som vybrala kostice, uz som ju vcera aj mala na sebe. No co daas deuhy termin konzultky??

Kim

Zuleko

mrkla som tie tvoje nove foto, tak to je ina divocina!!
este sa cica priznaj, podla mna si to moc este neskusala asi chodit bez podprdy hm?

Kim

Zuleko

ciao hviezda, 515 s tym, ze ak sa bude malit;)...pridame:))))
len nesmiem moc casto kukat na tie tvoje ;)!

sama som zvedava, ake budu az sa usadia, zatial mam tiez pocit ako tomaska, ze su nejake male :D

.. a este ked tu citam o tych 600 ml tak babenky tu sa bude najblizsie uz len zacinat na minim 445:)))))

Kim

caute hviezdy!

za tych par dni, co som bola off, sa tu toho udialo:), musim len skonstatovat, ze je super pocit byt prsaticou:-)
dakujem vam za povzbudenia, moc to pomohlo babulky.
V galerke len obdivujem tie krasne podprdy co ste baby vytasili a niektore vyzeraju fakt divoko, hned som zatuzila po niektorych tychto kuskoch;)

fuuuha ako tak sledujem, riesi sa tu kade-co...a prave sa cudujem

xexenka
btw a preco ides opat k dokimu ak mu neveris a pochybujes?

xexenka

Monitaaaa

Nie nemam. Ja som bola tiez v tom ze tam bude zlava ale nie je
Reopky sa v novamede riesia do roka ja to mam uz 2roky

Povedal mi ze to telo zle zareagovalo co je nezmysel pre mna nakolko sa s implosom nic nestalo a ako odbornik ma vediet ako a kade vlozit impl.pri urcitom type prsnikov

janika1531xx

Ahojte kočeny..nemá tu nejaka z Vás naplanovanú opku v PP na druhý rok a chce isť skôr na február ? že by som si tu s nejakou vymenila termin kedže ja chcem ist až niekedy v Aprili alebo Máj..ak máte záujem kontaktujte ma na mail : janika1531@azet.sk

Monitaaa

xexenka
prečo nemas narok na reklamaciu? ked si pisala ze sam priznal ze ti to dal vyssie? to kto ta operoval... inač druhy krat by som k tomu istemu nesla, ked mi nechce uznať reklamačku tak dva krat za spackanu opku by som určite neplatila ked sa ku mne takto zachoval....