Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

Jana

Ja som isla do solarka po 2 mesiacov od opky a doktor mi povedal po 6 tyzdnov sa moze do solarka a musia sa prelepovat jazvy

janas86

Baby ako je to so solarkom???
Kedy sa moze ist?ja mam 2 a pol mes. po opke a vsetko robim v poho uz ani neviem ze som bola na neakej opke:+)
Som v zahranici a nemam so sebou tie papiere po opke vo mi dal doktor. tusim tam to bolo napisane ze kedy sa moze ist ale jazvy zakryte....prosim poradte mi :-)
chcela by som ist na par krat teraz niekedy bo idem na svadbu a chcem byt sexy :-)
Dakujem
xxx

Luccia

Ahojte baby, tak hlasim ze zijem ;) a keby len to!!! Ja mam prskaaa! Uau, tak je to naozaj tak. Este tomu stale celkom nemozem uverit, ale ked sa pozriem na hrud - su tam!!
Vsetko islo super, rano som prisla, vysetrenie anesteziologickou, no a vsetko islo hladko: doktor ma pokreslil, presun na salu, dve vety som prehodila s lekarkou co ma uspavala a zrazu: dobre rano!! ;) bolesť a tlak na hrudi ale nic co by sa nedalo vydrzat. Cely den pospavanie, presun cikat bol vcelku vykon, ale stale lepsie. ATB do zily, lieky na bolest som cez den nepotrebovala, az na noc mi dali nech pekne spim. Aj som vcelku spala, no ale vidite - som ako sova, je pol stvrtej a ja vypisujem ;)) Veeelmi sa tesim, vobec neviem ake realne budu, zatial len dva krasne kopceky v ciernom korzete... Ale su!! Doktor vravel ze vsetko je pekne, rano von dreny a hor sa domov. Baby, mam to za sebou, hadam to uz bude len lepsie. Tesim sa.

mulatka

Nikola21-no aj ja sa tešim ja pojdem tiez tyzden pred opku ale nedalo mi to skor som si dala urobit testy na krv a zatial dobra dufam ze bude aj o mesiac :)

jajakarinka

Lauritania....ja si myslim ze pojdes na tie nozky este raz to ty nenechas len tak pokial su neni ako ty chces:-) a myslim si ze tie jazvy budu vidiet minimalne na nozkach.....ano ano setrim sa a davam si pozor vsetko robim opatrne a nic tazke a namahave nerobim ale zas musim nieco robit doma bo mam 2rocnu dcerku ale ta je zlata pomaha mi :-) uz aj soferujem ale keby si ma videla za volantom zasmiala by si sa nalepena na pednom skle ale to su kratucke jazdy do mesta a s malou niekam von ...tak daj vediet ako si dopadla na kontrole. :-)

lauritania

jajakarinka - na kontrolu idem v pondelok , ak bude všetko ok , tak potom dalšia by mala byť až po polroku a už potom nie su potrebne , kym nie je problem. áno , robím už uplne všetko , až na dvihanie velmi ťažkych vecí a cvičenia .... nechcem to ešte presiliť , predsa 3 mesiace sa uklada implantat , tak si musim davať pozor.
inak nohy - ok , no ale predsa len polovičny efekt :-/ , no s tym nič nespravim .... už len nech jazvy vyblednu ... doktor povedal naposled , že s nohami sme ešte neskončili , že to je robota na 2 x , ale neviem či pojdem do toho znova . bolesti ani opky sa nebojim , ale tej dlhej jazvy ktora by bola potrebna .... uvidim časom ....

takže obzeraj sa aj nadalej , to nevadí , len nehladaj chyby a vytešuj sa z novych prsičok , , uvidiš o mesiac to bude zas lepšie ! a taktiež sa šetri !

jajakarinka

Lauritania ahoooj kocka aaaano stale ten opuch :-) sibe mi s toho :-) to som rada ze sa ti to dava do poriadku a si spokojna. :-) podla mna mas akurat velkost ale to sme my zeny vecne nespokojne:-) ja som spokojna s velkostoumne to staci lebo som nizka. ....asi sa moc pozorujem co neni dobre ale ked mne to neda po sprche siich poobzerat :-) dalsiu kontrolu mas kedy? Ja 15 maja .... a uz v pohodke vsetko robis ? Ja zatial pomalicky moc sa nenamaham ale uz zacinam pomalicky robit skoro vsetko v domacnosti teda okrem umyvania okien a tazsich veci ..