Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nadranka

matka177

Ja som si tesne pred opkou oholila voskom a tak mi to dlho vydržalo hladké. Potom som sa odvážila po necelom mesiaci, keď som išla na kontrolu. Ale tiež som sa toho bála, ale v pohode, treba dávať pozor aby si si to nedoškriabala.

ivava

Majka 1910
moja ja mam 360ml nagor stredny profil...ale nemam ich velke ja som tam nic nemala..a preco nosis na obvod az 80-85?myslim ze aj ja budem nosit Bcko ale som rada aj zato...omnoho lepsi pocit...na kontrolu idem v utorok, uz ich chcem vidiet...

fekynka

Ahojky babulky,
tak zajtra okolo obeda mi držte palce aj ja sa pridám do klubu prsatic ;)
Mahulienka
cicka moja zlata ďakujem že na mňa myslis,zajtra idem do Medicoru na 12 a uvidím kedy má budú operovať lebo sestricka nevie ako to všetko pôjde...len dúfam,že tam nebudem dlho čakať lebo sa zblaznim...veď už ani teraz neviem spat. Hneď ako sa preberieme a budem schopná písania podelim sa o svoje pocity.

Majka1910

ivava
nooo tak som rada ze uz ti je lepsie. Aku velkost si si vlastne davala? ja mam 310ml a podprsenky nosim 80-85B, ako ktoru. Na kontrolu kedy ides? potom pofot a posli..

matka177

Ahojte babenky, chcem sa vas opytat, tie ktore mate implantaty vkladane cez pazuchu, po akej dobe od operacie ste sa odhodlali sa oholit. Som 3 tyzdne po operacii a bojim sa do toho nejako pustit ci sa mi nieco nestane s tou jazvou. Dakujem

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk