Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

xexenka

tomasova

dakujem. no je to uz na 100% ze do toho idem-v stredu, len sa obavam tej velkosti..

Mam veriť Dr. ktorý spravil to čo mám teraz, takže to nie je ľahké :/

+ ma mrzia tie €

tomasova

XEXENKA
ahoj kocka,nezufam,neviem teda ako sa citis ale ak mas takyto problem a niesi spokojna ako vyzeraju tvoje prska tak sa neboj tej reopky,len do toho chod a budes krasna a hlavne spokojna a stastna...ved ide o to aby si bola spokojna....podstupila si to 1x tak chod do toho aj teraz a uvidis ze sa to podari...strasne ti tu budeme drzat palce....

xexenka

skoricka

takze aktual.foto som poslala na email :/
Je to ešte horšie než som si myslela, nakoľko som sa už dlhšiu dobu ani do zrkadla nepozerala :(

Donycka

Ahojte baby, prosim poradte ako si mam odlepit leukoplast z ran? Dnes ich mam dat dole, aleje tozalepene k rane a bojim sa ze si ju otvorim, boli to jak svina :(

monikasss

no začína mi tiecť sopel a som zachrípnutá....... už som spomínala že som dala štamperlík slivky, zázvorový čaj a vyplachujem nos slanou vodou.

tobian

ahojte baby
Tak ja uz idem v pondelok na to,tak snad to dobre dopadne a zobudim sa s cecoskami,tak mi drzte palce :-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk