Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

xexenka

angie77

nieeee, ja ani vačšie nechem, no musim
kedže výsledok sa mi nepáčí, ja mam bradavky moc padnute a teraz je to este horsie ako na foto v albume

dr.povedal ze sa to da spravit len vacsimi :(

tak idem do toho...

xexenka

Zuleko

nasla som ta
su krasne, a ja som neni taka chudunka ako ty, tak hadam to nebude az take velke.
aj ked mne sa pacili aj tie pred tym.
preco si sa rozhodla pre reopku?

nadranka

janica25

Tak to už máš zachvíľočku po sviatkoch, už sa isto tešíš :-) Ale máš na čo. A ako Ti bude dávať? Pazuchami?

nadranka

janica25

Zatiaľ mi nikto nič nepovedal, myslím že to moc nevidno, lebo nie sú veľmi veľké keď mám normálnu nevystuženú podprsenku, možno v pushupke budú vyzývavejšie, ale to môžem nosiť až po 3-ch mes. asi. Oblečko som nemenila, aj XS oblečiem, akurát je to omnoho krajšie s týmito prsiami, keď nie som plochohruď :-)) Fotky nejaké dám, ale som mimo domu tak až budúci týždeň asi.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk