Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

TARA_

skoricka
no prave to som sa aj ja bala, ze mi povie len anatomy a ze v pohode gulate. Mne absolutne nepovedal znacku implantatov, len som sa na konci pytala, ze a o akych sa to tu vlastne bavime, tak povedal, ze Mentor. Ale potom spomenul, ze je mozne aj Nagor. Baby na stretku mi hovorili, ze tie su vacsie. A co som pozerala, tak napr. Nagor Impleo extra vysoky profil je na sirku maly, lebo mne sa chcel stale zmestit do 13 cm, ale nespomenul ich. Tak ti to aj mozno preto vybral, ale trafil ti to paradne. Nagor Enhance to neviem ... Este nemam termin opky, po konzultacii som bola este viac zmätena :)

skoricka

Lucinka, tomaaska

no jasne, cize si nemam hned davat termin, ale az potom ako my tri sa dohodneme? ;))) No tak Lucik Ty mas krasne anatomicke prsia, co ine si cakala, ze Ti povie ;)) A beries este wobenzym? Ja hej, ale dakedy uz nevladzem :D

skoricka

Tara

ahoj moja, no ja som si ich nevybrala, ja som len vedela, ze chcem gulate prsia, pretoze svoje predtym som mala ako kvapky. Bola som prekvapena, ked povedal, ze mi da gulate, pretoze na inej konzultacke mi povedali, ze ja len anatomicke mozem. Svoje som mala take dva a polky, asi ako ma Lucinka, len s tym, ze ja som nekojila este :D No a nagory mi dal preto, lebo len oni mali taku projekciu ako mi doporucil a este aj extra vysoky profil, co ine znacky nemali v tej velkosti ako mi chcel dat. Je to nagor enhance, ked Ti to pomoze...A dakujem za kompliment, predtym to nebolo nic moc a teraz toto mi vycaroval :) Kedy mas presne op? Nech na Teba myslim :)

Zuleko

Kamilisko
Prsia nie su topanky, pri ktorych ti je jedno ci si kupis ta 100 alebo za 50 eur. Ide o zasah do ludskeho tela o tvoje zdravie. Myslim si ze kazdej zeny je sukromna vec odkial vzala peniaze, ci uz jej dal muz, milenec, zarobila si sama je to jej osobna vec. Ja sama som studentka a na prsia som si musela zarobit na roznych brigadach, nespadli mi peniaze z neba a ani mi ich nedali rodicia ani priatel. Na jednu opku som setrila vyse roka, no jedno viem, ze v zivote by som v tomto pripade nepozerala na cenu, aj keby som mala setrit dva roky;)len v dnesnej dobe chcu zeny vsetko rychlo bez toho aby vynalozili usilie. Tak ti radim, radsej dosetrit peniaze ako banovat;)

Lucia83

Sricka
No komtrola bola dost zabavna. Isli sme do ambulancie spolu s tomaskou. Doktor bol vystraseny :-)))
Dal dole lepiacu, vycistil a ze krasne sa oja parada. Pomackal, fotil. Dost sme sa rozpraali, aj ze uz mozem kosticovu ale dat pozor aby netlacila na implos, starostlivost o jazvy neni potrebna lebo su krasne. No a povedal ze samu pacia tie moje kozy. Ale mal tam dost plno ti poviem, telefony non stop zvonili. Recepcne si mysleli ze pred sviatkami budu relaxovat ..
Sak sme ta aj chceli odhlasit ale povedali sme im o tebe, ze nedojdes, ale nevedeli sme cele meno. Len krstne. Tak sme im nepomohli, ale aspon si doktor oddychol lebo vellaaa maaaal. Ale super bolo, brucha nas boleli jak sme sa rehotali. Kontrola o 3 m dame si potom spolu termin. Joo??

TARA_

Lucia83
Luci, tak bola dobra, aj ked si vybrala kostice?

Skoricka
no hej, maju tam toho asi teraz dost. Chcem sa ta spytat, ked si s Dr. konzultovala znacku implantatov, preco si sa rozhodla pre Nagory? Lebo ja som to s nim vcera riesila a nieco mi tam rozpraval o inych velkostiach. Velmi sa mi pacia tvoje prsia, mas ich krasne, aky si mala zaklad?

skoricka

Lucinka

ale krasne su tie podpiry, aj ja citim, ze decko mi je male, ale ked ecko nikdy uz nemaju ;( No tak vam muselo byt super, chcela by som vas vsetky spoznat osobne, ale ked ja som tak daleko...Dnes som sa konecne po troch dnoch dovolala do avelane, recepcna mi povedala, ze naschval nezdvihali telefon, lebo vela toho mali ehm...Kontrolu mi dala 18.12. s tym, ze tam bude milion zien, ta fasa...No a co bolo na kontrole moja? Nech viem co ma caka...Potom kedy vam dal kontrolu?

Lucia83

Eelle
My sme mohli po 6 dnoch je to aj v papieroch prepustacich. Neni to skoro a ked sa ti jazvy zamocia tak si ich prelep, ja som to tak robievala. Lebo by nemali byt v mokrom, predsa sa tam kotia bakterie a to y nebolo vhodne. Takze bud si ich iba poutieraj mokrym ueracikom, alebo si kozenky cele osprchuj. Ako to budes citit ty, ci si trufnes byt bez skafandriku.

Skoricka
Ahoj cicus, no bolo super, boli sme na kavicke ja, tomaska, macka, kvetinka a cakatelka TARA. Potom sme posmejdili obchody a tu modru mam z new yorkeru . Musela som si z nej vytiahnut ale kostice je to 75/d brala by som vacsiu ale nemali. Ta kostica mi tlacila na implos, tak som ju vytiahla. Potom sme sa bili aj napapat .takze bolo super skoda ze ste nemoli baby. Nabuduce dame vsetky stretko.

Campa
Dakujeme za pochvalu. Ta modra je v skutocnosti este krajsia uplne svietiaca farba. Neboj aj teba to coskoro caka . Potom budes riesit problemi s podprdkami ako my :-) ( nic nesedi )

campa

Nadranka. Ďakujem ti moc,hádam budú krásne ako tvoje,len trosku väčšie.Uz sa neviem dočkať. Baby. : Myslím že na Slovensku mame suprove ceny za augmentaciu pŕs lebo okolité štáty chcú skoro dvojnásobok ceny.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk