Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nadranka

janica25

Tak to už máš zachvíľočku po sviatkoch, už sa isto tešíš :-) Ale máš na čo. A ako Ti bude dávať? Pazuchami?

nadranka

janica25

Zatiaľ mi nikto nič nepovedal, myslím že to moc nevidno, lebo nie sú veľmi veľké keď mám normálnu nevystuženú podprsenku, možno v pushupke budú vyzývavejšie, ale to môžem nosiť až po 3-ch mes. asi. Oblečko som nemenila, aj XS oblečiem, akurát je to omnoho krajšie s týmito prsiami, keď nie som plochohruď :-)) Fotky nejaké dám, ale som mimo domu tak až budúci týždeň asi.

tobian

cicimici
gratulujem ti k prsickam,aj toto mi uslo,ale super ked uz to mas za sebou tesim sa s tebou a ake si si dala implantaty?

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk