Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lucia83

Eelle
My sme mohli po 6 dnoch je to aj v papieroch prepustacich. Neni to skoro a ked sa ti jazvy zamocia tak si ich prelep, ja som to tak robievala. Lebo by nemali byt v mokrom, predsa sa tam kotia bakterie a to y nebolo vhodne. Takze bud si ich iba poutieraj mokrym ueracikom, alebo si kozenky cele osprchuj. Ako to budes citit ty, ci si trufnes byt bez skafandriku.

Skoricka
Ahoj cicus, no bolo super, boli sme na kavicke ja, tomaska, macka, kvetinka a cakatelka TARA. Potom sme posmejdili obchody a tu modru mam z new yorkeru . Musela som si z nej vytiahnut ale kostice je to 75/d brala by som vacsiu ale nemali. Ta kostica mi tlacila na implos, tak som ju vytiahla. Potom sme sa bili aj napapat .takze bolo super skoda ze ste nemoli baby. Nabuduce dame vsetky stretko.

Campa
Dakujeme za pochvalu. Ta modra je v skutocnosti este krajsia uplne svietiaca farba. Neboj aj teba to coskoro caka . Potom budes riesit problemi s podprdkami ako my :-) ( nic nesedi )

campa

Nadranka. Ďakujem ti moc,hádam budú krásne ako tvoje,len trosku väčšie.Uz sa neviem dočkať. Baby. : Myslím že na Slovensku mame suprove ceny za augmentaciu pŕs lebo okolité štáty chcú skoro dvojnásobok ceny.

tomasova

kamilisko
ano myslim ze kazda baba co tu je tak na to ma a preto si da silikony,kazda ma bud sponzora alebo si na to zarobi sama...tu sa neriesi cena,v tom ti nepomoze ziadna,to si musis zabespecit sama ako kazda z nas ak chces nove prsia...a ak ich naozaj budes chciet tak zistis ze na prvom mieste je naozaj kvalita ci dobry doktor....tak ak ti mozem poradit,kludne vyuzi ten zlavomat ved na to je,ale najprv si pozistuj vsetko o doktorovy aj nejake referencie aby si potom nelutovala ze za malo penazi budes mat obludy na hrudi...a myslim to v dobrom...

eelle

Baby po kolkatich dňoch ste si sprchovali prsia ? Mne povedali že po 6 dňoch si môžem, neni to trosku skoro na to aby som sprchovala jazvy a bola bez pooperacnej?

eelle

Baby po kolkatich dňoch ste si sprchovali prsia ? Mne povedali že po 6 dňoch si môžem, neni to trosku skoro na to aby som sprchovala jazvy a bola bez pooperacnej?

kamilisko

Caute Baby, všetky riešite veľkosti implošov a pooperačku, ale žiadna prachy. To fakt každá no to máte..., alebo máte bohatých sponzorov? To som jediná, čo pozerám aj na cenu? Na zľavomate.sk stále visí cena za opku aj s pobytom 2289 Eur. Čo si o tom myslíte, cena sa mi pozdýáva, ale či v tom nie je nejaký podraz?
-odkaz odstránený-

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk