Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

sifonka6
ahoj ty máš velmi pekný svoj základ tak to na malej postave by ti stačila aj tie 355 alebo si zožen od kamošky večšiu podprdu približnu velkosť aká by bola po opke a tam si daj tie vrecká s ryžou lebo v tvojej terajšej je to určite napratané ale rozhodni sa sama ved to budeš nosiť ty

Sifonka6

Ahojte kocky,
Potrebujem radu.....mam ist na opku... Len stale vaham nad velkostou....som nizka len 158cm a 55 kg...
Mam asymetriu ..no a Dr. Som povedala, ze chcem velke prsia len sa teraz bojim aby to nebolo moc....
Navrhol mi 420 a 355ml... A ze nech skusim ponisit tie ryzove vrecka a uvidim.... No najprv som si dala napln podla Dr.
A teraz mensie....
A akosi sa mi vidi ze i to menej je dost.... Bude sa to vkldat pod zlazu...
Kocky ja sa bojim, ze tie vacsie by posobili vulgarne... Fakt mi z toho uz sibe, chodim od piatka po dome s ryzou v podprde....
Prosim poradte, foto pred v galerke mam...

zuzanab17

MULATKA

Ja mám 178 a 67 ja idem mať 545 anatomy vysoký profil,eurosilicone.
Na opku idem 31.5. Dr.Červen
Ja som chcela anatomy lebo vyzerajú prirodzene, aj keď na niekom sa mi páčia aj gule ;) ;)
Ty ideš ku komu?

tina691976

izabela294
ja si myslím že to nemusí byť o šetrení sa ale je to asi doliečovací proces ved je to cudzí predmet ktorý sa musí zžiť s telom ,čo bolí to prebolí :) hlavne že su pekné a robia nám radosť

Izabella294

Tina a henka88
Dakujem Vam :) Hadam sa to da do poriadku,ale je to neprijemne,clovek uz bol uplne fit a teraz toto :( Musime sa asi viac sestrit.

slniecko83

Tina691976

Vsak to ze pred opkou boli v rovine a teraz toto proste nechapem. Kebyvsa urovnali bola by som rada.

Cuculka

Ja som zatial 3 mesiace po opke a prava bradavka je citliva na dotyk boli ma ked sa jej dotknem

lucynka7777

ahojte baby, môžem Vás poprosiť o fotky pred a po... mam pred operaciou... doktorka mi poradila 300 ml alebo 325 a neviem sa rozhodnuť... veľmi by ste mi pomohli ... ďakujem

henka88

cuculka
ahoj, ja som len 2 mesiace po a cítim to zatiaľ rovnako ako ty, no dúfam, že to prejde. Ale možno to chce ešte čas u teba a do toho roka sa to možno navráti. Držím palce! Inak sme od toho istého dr. ;)

henka88

Isabelle294
ahoj, ja som 9 týždňov po a už som nemala žiadne bolesti, ale asi pred týždňom sa mi tiež vrátili. Keď ráno vstávam, tak dosť výrazná bolesť v ľavom prsníku, až musím byť opäť opatrná. Cez deň nie, to ma zas trápi pravé prsko, ktoré ma nepríjemne ťahá z vnútornej strany. Či je to ok neviem, budem to riešiť s dr. Takže nie si sama a možno to nie je nič vážne :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk