Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

xexenka

Zuleko

hej hej, ja mam bradavky moc padnute, chcem ich mat vyssie, takze to sa da dosiahnut ked mi da vacsie - 600ml euros.okruhle,ako mam aj teraz ale xtra vys.profil.
teraz mam Vysoky, bo len Ex.vys.mali 600ml
bude mi ich ale davat zospodu, lenze prve mam z pazuchy :/

Zuleko

Xexenka
Ake budes mat implose, rozmery znacka a tak? Takze ty vlastne nie si spikojna s tym ako tie prsia vyzeraju teraz.som na mobile tak si ta poton mrknem;)

xexenka

Zuleko

;) sú fajnové :)

teraz len počkať aké budú na mne

dr.necel ani len komunikovat o mensich, ze by nespravil ten efekt co chcem

xexenka

angie77

19.12.2012 mam termín

:) už som pozrela jej foto, krásne sú, len ja som neni ten typ na "big" ale asi ich budem mat
aj ked viem ze na kazdom to inak ukaze..

xexenka

angie77

nieeee, ja ani vačšie nechem, no musim
kedže výsledok sa mi nepáčí, ja mam bradavky moc padnute a teraz je to este horsie ako na foto v albume

dr.povedal ze sa to da spravit len vacsimi :(

tak idem do toho...

xexenka

Zuleko

nasla som ta
su krasne, a ja som neni taka chudunka ako ty, tak hadam to nebude az take velke.
aj ked mne sa pacili aj tie pred tym.
preco si sa rozhodla pre reopku?