Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nadranka

janica25

Tak to už máš zachvíľočku po sviatkoch, už sa isto tešíš :-) Ale máš na čo. A ako Ti bude dávať? Pazuchami?

nadranka

janica25

Zatiaľ mi nikto nič nepovedal, myslím že to moc nevidno, lebo nie sú veľmi veľké keď mám normálnu nevystuženú podprsenku, možno v pushupke budú vyzývavejšie, ale to môžem nosiť až po 3-ch mes. asi. Oblečko som nemenila, aj XS oblečiem, akurát je to omnoho krajšie s týmito prsiami, keď nie som plochohruď :-)) Fotky nejaké dám, ale som mimo domu tak až budúci týždeň asi.

tobian

cicimici
gratulujem ti k prsickam,aj toto mi uslo,ale super ked uz to mas za sebou tesim sa s tebou a ake si si dala implantaty?

janica25

nadranka aj si to vsimol niekto na tebe?a oblecenie nemusis menit fakt paradna praca ked som pozerala tie prve fotky si uplne ina zena riadna sexica.uz aj ja chcem.