Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

janica25

nadranka aj si to vsimol niekto na tebe?a oblecenie nemusis menit fakt paradna praca ked som pozerala tie prve fotky si uplne ina zena riadna sexica.uz aj ja chcem.

janica25

take podobne velkosti mam aj ja idem 12.1 k dr.cervenovi a budem mat 350vp es.dufam ze budu stacit chcela by som take podobne ako ty.neposles viac foto aj ako vyzeraju v tricku.

tobian

ivava
ach ja to tu vobec nestiham citat,mam tolko zameskane,snad to uz potom vsetko dobehnem,ked sa budem s cecoskami vyvalovat,ale uz som vsetko dopiekla,este nejake behacky po obchodoch,doma vsetko nachystat na Vianoce a v pondelok idem na to
a inak moja dakujem za odpoved,neboli to,ked ta tamponada ide von?super ked ti to mamina dala von,nemusis sa prehanat,ale nieco sa asi ulavi ked sla tamponada von vsak?
a inak ako sa citis,uz si si aj nakukla na ne?

tomasova

TARA
aj mne daval a ukazoval mensie no ja som chcela nad 400 a som rada ze sa dalo...skus aj druhu konzultacku a uvidis..

TARA_

tomasova
ano, asi by som dopadla ako ty, lebo tak by som sa aj ja s nim dohodla pred opkou :) Keby vlezie, tak 450 :)
Inak hovoril mi, ze kedysi daval take mensie velkosti a teraz len take velke :) Take tam ani nemal na foto, ukazoval mi same okolo 300
Asi skusim aj druhu konzultaciu, aspon pre info :)

tomasova

TARA
ale chod teda skusit aj tomu druhemu dokimu a uvidis co ti povie ten a budes vediet viac...mozno tam budes viac spokojna...

tomasova

TARA
to priblizne povedal aj mne,ale ja nakolko som mu povedala ze pod 400 nechcem ist tak mi povedal ze mozem mat aj 400,tak som sa ho narovinu opytala co je u mna naozaj maximum co vlezie a s neradostou mi povedal 450...tak mi to aj napisal do papierov a ze pri opke sa rozhodne,a tesne pred som mu povedala ze pokial mo tam naozaj vlezu a nebude v tom najaky problem tak nech mi tam da hned tych 450...a dal...ale ver ze sam od seba by mi dal do 400...a som teraz rada ze som mu povedala svoju predstavu a stala som si trosku aj za svojim...

TARA_

tomasova
no ako som pisala, najprv on zacal s 300-350 ml, co mi az zabehlo :) A ked som mu povedala, ze viac, tak potom sme sa bavili o vacsich, ale 450 hovoril, ze nevie, ci by sa zmestilo ... ze mozno pri opke by mu to tam vliezlo, ale skor asi nie. Ze na sirku by sa mi nezmestili, ze tam treba priratat este zlazu, no tak v tomto sa uz vobec nevyznam :) Stale pozeral na rozmery sirky do tej brozurky ...

tomasova

TARA
ahoj moja,a ty si mu na konzultacke nepovedala svoju predstavu ze by si chcela tych 450ml a ci sa ti to tam zmesti???