Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomasova

kamilisko
ano myslim ze kazda baba co tu je tak na to ma a preto si da silikony,kazda ma bud sponzora alebo si na to zarobi sama...tu sa neriesi cena,v tom ti nepomoze ziadna,to si musis zabespecit sama ako kazda z nas ak chces nove prsia...a ak ich naozaj budes chciet tak zistis ze na prvom mieste je naozaj kvalita ci dobry doktor....tak ak ti mozem poradit,kludne vyuzi ten zlavomat ved na to je,ale najprv si pozistuj vsetko o doktorovy aj nejake referencie aby si potom nelutovala ze za malo penazi budes mat obludy na hrudi...a myslim to v dobrom...

eelle

Baby po kolkatich dňoch ste si sprchovali prsia ? Mne povedali že po 6 dňoch si môžem, neni to trosku skoro na to aby som sprchovala jazvy a bola bez pooperacnej?

eelle

Baby po kolkatich dňoch ste si sprchovali prsia ? Mne povedali že po 6 dňoch si môžem, neni to trosku skoro na to aby som sprchovala jazvy a bola bez pooperacnej?

kamilisko

Caute Baby, všetky riešite veľkosti implošov a pooperačku, ale žiadna prachy. To fakt každá no to máte..., alebo máte bohatých sponzorov? To som jediná, čo pozerám aj na cenu? Na zľavomate.sk stále visí cena za opku aj s pobytom 2289 Eur. Čo si o tom myslíte, cena sa mi pozdýáva, ale či v tom nie je nejaký podraz?
-odkaz odstránený-

eelle

Lucia83

Jaaj moja upokojila si ma teda :)

Janulkalea

Asi si ma zle pochopila, alebo som sa zle vyjadrila :) presne ako povedala ewel, pán doktor je len človek nie stroj... Ked som bola prvý krát na konzultacke tak som dobre že nie s placom odchádzala domov, išla som k jezovitovej- je mi to ľúto ale musím povedať že na mna spravila strasny dojem, tak mi to nedalo a išla som na konzultaciu k mladekovi ešte raz- vtedy som pochopila že pri prvej konzultacii asi nemal svoj den, bol naozaj milý a zistili sme že minule sme sa asi nepochopili :) aj ked si stále myslím že nieje veľmi žhovorcivý, to že nepocuva nikto nenapisal, aspoň som si nevsimla, odpovie ti na úplne všetko a ja ho naozaj môžem len odporúčať, on je naozaj veľký odborník- to čo mi spravil cez dve jazvy jezovitova chcela cez tri!!!! Klinika úplne super aj sesrricky... Viem že určite aspoň raz v živote k nemu pôjdem... Musíš sa rozhodnúť sama, len nechcem aby to tu vyznelo že mu robím zlú reklamu - on má toho naozaj len veľa...

ewel007

Janulkalea

ako napísala Lucinka, týmto ťa zlatinko pozdravujem :) doki nieje je stroj je tiež len človek :) ja osobne mu vďačím za to, že sa konečne citim ako žena, a teším sa kedy sa mu opäť zverím do ruk a určite ti aj galerka napomôže k tomu, aby si videla ake prska nam v Avelane vyčaroval, čo vy na to prstaice ? :))