Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

monikasss

Dievčatá mne sa omeškala menštruácia o dva dni, teraz som to dostala a v pondelok za tri dni idem na operáciu. Neviem či to nebude problém.
Nebola ste niektorá operovaná cez menštruáciu? Vraj by to nemal byť taký problém len aby som tam neprišla a neposlali ma domov. :(

Lucia83

Skoricka
Aj tebe vsetko na, naj k meninkam. Skoda ze sme to dnes nevedeli dat dokopy. Bolo super. Nabuduce s tebou ratame.

Lucia83

Elle
Takze uz mas po no gratulujem!! Drzim palce na rychle zahojenie a tesim sa na fotecky. Inak ta podprdka na sale ti ju navliekali, takze si nemyslim ze by ti dali velku to nie. Ja som om povedala 70 ze nosim a dali 75 lebo to by nas brutal tlacilo. Tie ramienka ja som riesila tak, ze som si ich dala na suchy zips uplne kial sa mi dali, aby mi nepadali tie ramienka. Neboj dobre to je jlavne ze kozenky su na pavno. Inak to brucho je normal ja som mala tyzden aj viac narvane brucho ako tejotna, no a ta kontrola ak by si mala problem co dufam nie pojdes aj skor na iniku ja som bola na stehoch tiez po 3 tyzdnoch a citala som ze je lepsie dlhsie nechat stehy. Som vycerpavajuca ;-)

TARA
Zlatik, ja ked som bola u neho prvy krat tiez som bola vygulana a uz som nevedelaani co sa chcem spytat, nastastie tam bol muzik :-)
Doktor je paradny, sak vies dnes sme ti to s tomaskou ovorili ze sme sa rehotali pol hodinu v ambulancii. Mal mozno vycerpaajuci den neviem, tiez neni stroj, mala si sa pytat vsetko co ta zaujima. Sak na stretku sme si inak toho dost povedali.. A ta velkost super je ze priamo na stole ti skusi rozne velkosti, ktore ti sadnu tie ti da a mozno aj tie vacsie. Mna pomeral a vysla mu ta velkost co mam440 ml. Takze nezufaj.
Macka hovorila ze bola na konzultke u jedneho a en jej chcel dat 440 tusim a vies si na nej tuto velkost predstavit?? Ja nie a nas dr jej dal325. A sama si mrkla ze ich ma paradne a k jej stave brutal. Tymto ta zdravim zlatinko maciatko nase.

Kvetinka
Som rada, z som ta spoznala dnes

Ewelinka ty opica jedna na teba som sa tesila a na tie prska tvoje a nist

Zuleko fotky paradne mas ich namakane a ten modry plavkovy vrch fuuuuuuuuuuuu

Tomaska
Ty vies moj nazor na tie tvoje kozenky ze su topky ;-)

TARA_

eelle
ty si cerstvo po, ze? Aku velkost mas?
Ano u neho. Ja inak nemozem povedat, ze sa mi na nom nieco nepacilo, jednoducho som si myslela, ze ta konzultacka ma uz tak nakopne a nic. A presne ako pises, on to uz berie ako samozrejmost :) Aj tak som predtym rozmyslala, ze pojdem az na dve konzultacie, teda k dvom Dr. Takze asi pojdem aj na druhu a uvidim.
Inak by som sa u neho dala operovat, je to odbornik a jeho praca sa mi paci :) Ano, tie cakacie doby sa uz predlzili aj u neho.

angie77
aha, aj som si myslela, ze to tak nejak bude, ale dik, zasa som o nieco mudrejsia :)

Zuleko

Ewel
Tak do sirky budes mat rovnake prsia alurat ti pojde viac dopredu;) to sa uz tazko teraz vybera implos ked uz teraz mas jednu z tych vacsich velkosti;) Ale myslim si ze by ten ES 700ml bol fajne;) doktora si sa nepytala? Co ti on odporuca?:)

angie77

TARA_

ja som sa na to pýtala Očenáša, lebo som si tiež myslela že budem mat celý pod svalom, ale všetky máme čiastočne pod svalom, úplne pod sval sa ti zmestia len velmi malé imploše

angie77

TARA_

ja som sa na to pýtala Očenáša, lebo som si tiež myslela že budem mat celý pod svalom, ale všetky máme čiastočne pod svalom, úplne pod sval sa ti zmestia len velmi malé imploše

nadranka

Donycka

Tak to je super, že si spoko. A prečo si chcela ísť práve do PHA? Nedáš nejakú foto do galérky? Či už si dala??

Donycka

Tak babenky, ja mam dnes vyrocie tyzden od operacie. Bola som v Prahe u doktora Tomasa Dolezala. Je to zlaty doktor a velky odbornik v plastickej chirurgii. Ja som teda pred operaciou nemala ale vobec nic, moj priatel potreboval navigaciu aby mi ich nasiel. Rozhodla som sa pre Alergan/Natrelle 335 ml, a musim povedat ze som maximalne spokojna. Konecne mam plny hrudnik a je ma za co chytit, urcite keby som isla k Cervenovi, by mi povedal viac, ale mne islo prave o to, aby boli co najprirodzenejsie a urcite sa to podarilo, aj ked som len 7 dni po opke a mam ich este opuchnute. Mozem povedat, ze som si splnila sen, lebo som po nich tuzila od mojich 17.rokov :)