Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

campa

Toryka
Musím pochváliť prácu pána Dokt. má krásnu prácu, nádherné, úplne prirodzené, gratulujem k prsickam.
Zuleko
Riaaaaadne cecule, parádne, len ten moj by mi aj kufre pobalil keby som si dala také! Pri takýchto velkostiach je to vlnenie normálne, ale už do väčších už nejdes? Krásne.......

tomasova

skoricka
vsetko najlepsie zlatinko..........................ja cakam lucku a ideme na kliniku,kedy mas presne tu objednevku,ved ti to mozeme zrusit osobne...ak chces tak rychlo odpis.

cheeky

Liliana65
ano,mam stale bandaz ale dnes idem konecne za doktorom a da mi ju dole:-)sa tesim:-)Ja som nebola na klinike,on uz tam nieje operoval ma normalne v nemocke ale spokojna som bola:-)

skoricka

kocky Avelanky,

uz dva dni sa neviem dovolat na kliniku, ani na mobil, ani na pevnu, chcem zrusit dnesnu kontrolu, chora som jak pes...Neviete, ci nieco nemaju s telefonmi?

Zuleko

Angie Rozalka Monita
Dakujeeeem;))Akurat mam pocit ze pri tychto velkych implosoch mam v dolnej casti vlnenie, pred tyn som to nemala. Viditelne to vsak nie je. A su to plavky ten vrch;)

Liliana65

cheeky

To máš ešte bandáž? ja som to mala len počas pobytu na klinike, ale tiež to bolo tak silno stiahnuté, že ked mi to dal dole, tak iba taký nádych som dala :D tak uvidíš, ale ja si myslím, že to máš tiež poriadne stiahnuté :) a na klinike čo? ako bolo? ako sa ti páčilo? a to si ich ešte vôbec nevidela?

Monitaaa

ellee
tak gratulujem k prsičkam, som velmi zvedava na fotky, lebo malo kto tu ma + modelaciu. Ja som mala stehy vstrebatelne site zvnutra, lebo by to asi nepekne vyzeralo cez cele prsia. normalne stehy som mala len asi 3 co mi dal aby to bolo natiahnute pekne. videla si si uz prsia?
Zuleko
paradne ich mas, to modre to su plavky??? no brutal odpadla som

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk