Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

rita149

strangeemily

neboj sa, nestresuj , len sa tes.Ohladne tej velkosti, ver doktorovi! Ja poznam baby čo maju normalne strie na prsiach lebo dali vacie ako koza a telo uniesli.Pozri napr na Cifrovu, ziví sa z prsiami a telom a prvy krat jej dal tiež naš doktorko 300ml a potom bola este raz na zvacenie, myslis ze preco nesla hned na 500ml.Nezmestilo sa určite a nechceli riskovat ze to telo neprime a koza popraska.Podla mna sa neoplati hned na prvy krat sa hnat do maxima.Mne tiez povedal ze teraz keby idem este raz uz sa daju daj bez poroblemov vacie.Ja to mam tak rozmyslene ze ak raz budem mat dietatko tak potom po vsetkom pojdem na vymenu a dam vacie.Kazda z nas to bude musiet postupit este raz.A podla mna je lepsie ist z nasich 300ml ba vecie ja neviem ked aj 500ml ale k tych velkych na este vacie.
Nebojsa, budes ich mat uzastne!

campa

Baby vám sa to nestáva že sa vám nedajú otvoriť vsetky fotky? Nie vsetky sa mi dajú pozrieť, napr. teraz Angie 77 sa mi nedá vidieť, sa mi to otvory prázdne.
Či len ja s tým mám problém?
Prosím poraďte baby

angie77

tomasova

ale už sa nám usádzajú cicia trošku nie? no ja si robím pravidelnú fotodokumentáciu aby som videla ako sa menia a ja sama som mala rada pred opkou ked som pozerala albumy a baby tam mali viac fotiek postupne sa meniacich prsíčiek :)
ja sa z nich tak tešíííííííím, dnes som trošku viac cítila lavé prsko, neviem prečo, asi si hladalo svoje miesto :D

campa

Cicimici , Rita 149

Veľa šťastia baby, určite to zvladnete lavouzadnou, tak zajtra sa vam splní sen, tešíme sa na fotecky a prajem vám rychle zotavenie babenky.

janica25

strangemili a ty mas kedy termin a ides k cervenovi?a budes mat gulate es?ja idem 12.1 k cervenovi budem mat 350 gulate es VP co bolo najviac ze mi da no tiez rozmyslam ci to nebude malo.tiez som prekvapena ze dava hned take velkosti ze 400.ja som bola na konzultacke vo february zeby sa zmenil vo velkostiach a dava vacsie.tiez rozmyslam a pooperacnu podprdu ti napisal aku?

janica25

strangemili a ty mas kedy termin a ides k cervenovi?a budes mat gulate es?ja idem 12.1 k cervenovi budem mat 350 gulate es VP co bolo najviac ze mi da no tiez rozmyslam ci to nebude malo.tiez som prekvapena ze dava hned take velkosti ze 400.ja som bola na konzultacke vo february zeby sa zmenil vo velkostiach a dava vacsie.tiez rozmyslam a pooperacnu podprdu ti napisal aku?

tomasova

angie
len moj telefon robi strasne fotky,inak to je krasna zelena....a ako vidim tak si sa aj ty rozbehla s fotkamy...parada...a v tom tielku vyzeras super...

tomasova

angie
dnes som bola v blave a kupila som si bielu a lucinke ruzovu,je to sportova podprda,mali viac farieb...ale este ostavam pri tej nasej ohave...

janica25

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk