Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jajakarinka

yanka8.....aulin je len na lekarsky predpis ,,,ja ho pouzivamod bolesti chrbtice a pomaha mi ...drzim palce aby ti tie bolesti presli .....

slniecko83

Cafex

Mne to dost vadi ze man jednu bradavku vyzsie ako druhu,nechapem ako sa to mohlo stat. A na kedy planujes tu korekciu? Ja som 3 mesiace po opke a pravu bradavku mam citlivu na dotyk boli ma ked si ponej prejdem

slniecko83

Teneriffe

Ja son mala dokopy dve kontroly a ta druha bola po 3 tyzdnov a dalsia ze o rok. Mylim si ze by mohlo byt viac tych kontrol. Nosim stale pas ale vies co ma aj stve su moje bradavky ktore nie su v jednej rovine.nechapem preco su v rozdielnej polohe. Mas fotku v galerke? Ja som vcera poslala fotku tak v najblizsej dobe by tam mohla byt. Ale na tej fotke co sa tyka toho ze mam jeden prsnik ako keby vyzsie tak to tam poriadne nieje vidiet,vyzera ako keby ani nebil vyzsie ale aspon uvidis tie bradavky ako mam nie v rovnakej polohe

cafex

slniečko83

Ahoj, aj to som zistila, že jednu mam o 1cm vyššie ako druhu a to doktor povedal, že sa da urobit.normalne ti tu čo je vyššie potiahnu smerom dole.U mna je ale ešte jeden problem a to je že ja mam cele dvorce take vystupene a to sa mi nepači, len to mi bolo povedane, že to budu jazvy okolo celych dvorcov.Tak neviem, ešte aj prava bradavka zostala po opke necitliva a bolava.

cafex

tetunica

Ahoj,no ja by som zaručene ak sa da išla do väčšich ako 255.Ja som malička meriam iba 156cm a važim 45kg.a zaklad som nemala žiadny tak mne sa viac nedalo, to bolo moje maximum.Takže predtym plne nič v podprsenke a teraz nosim ako kedy 34/75b alebo 34/75c.mam velmi maly obvod chcrbta tak aj preto male velkosti.Foto ,no posnažim sa cez vikend nejake spravit, už dlho sa nato strojim :-)

mulatka

yanka8-no mna sa opytal co chcem a ja hlavne nech su hore na velkosti mi nezalezi lebo mam velke tak mi navrhol tiez anatom vysoky profil a uzky lebo mam dost siroke tak dufam ze on skor vie ani od do mi nepovedal len 540 vedela som ze pod 500 nepojdem lebo ich chcem zdvyhnut a inak by to neslo

yanka8

Mulatka
mne dr navrhol anatomicke stredny profil 360ml, 420 vravel, ze by uz na mna bolo vulgarne. Ja som si myslela, ze mi navrhne gulate, aby mi vyplnil priestor, ale vysvetlil mi, ze mi potrebuje zdvihnut bradavku a to mi urobi anatomickymi. Ja mam rozdiel 2 cm, na jednom mam 5,5 cm od podprsnej ryhy k dvorcu a na druhom 7,5.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk