Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

teneriffe

sifonka06
ja mam 158cm a 56kg
mam anatomy, stredny profil, 385ml
bala som sa, ze je to vela, potom sa mi zdalo, ze malo... ja ti neviem??? ale spokojna som.
som 6tyzdnov po, co ma trapi je jemny opuch (ci je to opuch alebo ci je to navzdy??? neviem...) na pravom prsniku.

kukni, nemam kvalitne foto, ale dodam :)

elle

Ahoj Henka, dakujem ti moc, zajtra mu idem napisat mail, ze kusok vacsie ci by mi mohol dat, aspon 350ml. Ja mam zaklad pekne jednotky, ty si mala pred opkou nejaky zaklad? Lebo aj od toho zavisi :-)Ja mam dost siroke plecia aj hrudnik. Zajtra sa nafotim a poslem do galerky foto prs "pred" Chcela by som ocekovat tie vase aj :-)

cuculka

Henka, slniecko

No trosmu ste ma upkojili aj ked som pocula ze skor do 6mesiacov by sa to malo dat dokopy a ja uz som 7.. aj ked koza sa mi dost natiahla a to mam len 360 tak snad to bude ok a povoli aby sa vratila normalna citlivost..:)

Henka a spokojna s dr? Ja som mu uz asi 3kocky dohodila:D

tina691976

sifonka6
ahoj ty máš velmi pekný svoj základ tak to na malej postave by ti stačila aj tie 355 alebo si zožen od kamošky večšiu podprdu približnu velkosť aká by bola po opke a tam si daj tie vrecká s ryžou lebo v tvojej terajšej je to určite napratané ale rozhodni sa sama ved to budeš nosiť ty

Sifonka6

Ahojte kocky,
Potrebujem radu.....mam ist na opku... Len stale vaham nad velkostou....som nizka len 158cm a 55 kg...
Mam asymetriu ..no a Dr. Som povedala, ze chcem velke prsia len sa teraz bojim aby to nebolo moc....
Navrhol mi 420 a 355ml... A ze nech skusim ponisit tie ryzove vrecka a uvidim.... No najprv som si dala napln podla Dr.
A teraz mensie....
A akosi sa mi vidi ze i to menej je dost.... Bude sa to vkldat pod zlazu...
Kocky ja sa bojim, ze tie vacsie by posobili vulgarne... Fakt mi z toho uz sibe, chodim od piatka po dome s ryzou v podprde....
Prosim poradte, foto pred v galerke mam...

zuzanab17

MULATKA

Ja mám 178 a 67 ja idem mať 545 anatomy vysoký profil,eurosilicone.
Na opku idem 31.5. Dr.Červen
Ja som chcela anatomy lebo vyzerajú prirodzene, aj keď na niekom sa mi páčia aj gule ;) ;)
Ty ideš ku komu?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.