Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuleko

Ewel
Neviem ake velke chces tie prsia, no podla mna z 500 ml na 620 sa neoplati, rozdiel by tam mozno bol no nie taky extremny.vraj treba 150 ml aby bol rozdiel. Ja co som ukazovala prsia kamoskam tak vraveli ze rych 230 spravilo velmi velky rozdiel. Takze pod 150 nechod ak chces viditelny rozdiel.

toryka

campa, nadranka

dakujem za pochvalu :) ja som s nimi zatial velmi spokojna, aj ked mohli byt o trosicku vacsie :) ale uz teraz ich citim ako keby boli moje a to som len 5 tyzdnov od operacie.

ivava

Majka 1910
ale moja to ja som uz videla...a chcem este...a uz sa to da...a ty ako jaku podprdu vlastne nosis teraz cislo??ja ich nemam velke ved som tam nic nemala predtym tak nemozem chciet zazraky.po kontrole nejake odfotim...brucho mam stale jak v 5tom mesiaci tehotenstva..

ivava

eelle
volna podprda ved oni hadam ked ti ju davali tak videli aka je..TEbe dali aj oblbovak mne nedali nic ale dalo sa to aj bez toho.a neboj aj ja citim v prsiach kadeco...rana mi robia najvacsi problem rozhybat sa...a podprsenka tlaciiii a chrbat boli...musime vydrzat..

Majka1910

ivava
no ako sa mas? zase par dni ubehlo, tak dufam ze uz lepsie.. ale neboj uz to bude stale len lepsie, musis to este vydrzat nejako. na velkost zatial co hovoris? Som zvedava na fotky ked posles. Ja som foto posielala asi tak tyzden-dva dozadu tak si ppozeraj potom.

Rozalka

Donycka

pošli foto pŕs bez tváre na e-mail galeria@zoznam.sk a pošlú ti inštrukcie ako sa dostaneš do galérky... inak vítaj medzi nami! Napíš aké si si dala, koľko ml, aké si mala predtým atd..

Monitaaa

elle
okolo bradaviek su tie jazvy uplne krasne ani ich nevidiet no a ta vertikalna je tiez v pohode, ale potrebuje viac času... Ta podprsenka neviem podla mna by volna byt nemala. Na kontrole som bola po 4 dnoch, potom po tyzdni, zas po tyzdni a potom povedal ze o 1-2 mesiace

ewel007

kočky Avelane stretko

strašne ma mrzí, že som sa k Vam nemohla dnes pridať, verím že ste pokecali a dufam, že najbližšie stretko budeme všetky pokope :))

ewel007

ZULEKO

ahoj moja, chcem sa ťa spýtať, rozmýšlam nad impošmi že si dam Nagor, lebo neviem či pracuje môj zlatý doki aj s ES, ale extra vysoký profil su len 620ml, viac nie??
myslíš že by sa mi oplatilo isť do reopky za 120ml alebo čosi väčšie?