Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomasova

mahulienka
dakujem ti,s velkostou som uz spokojna,nejako sa casom zvecsili...a hlavne drahy mi stale vravi ze mam naozaj velke cecky....len su este neni akoby rovnake,trochu su ine ale tak stale dufam ze sa este formuju...

mahulienka

Zuleko
krasa, neskutocne no mam velkeho chrobaka v hlave:))
tomasova
ahoj moja mas ich velmi pekne, a tak si sa bala, ze budu male:))
Kim
ceckana ako? Daj vediet ako sa mas:))

ivava

eelle
ja som bola operovana v sobotu a stale ho mam a strasne mi vadi..a podprda tlaci...a prsia stale pobolievaju...jak kamene...ale hadam to prejde...ale musime mysliet pozitivne a vsetko bude ok...

eelle

acerka

vies co, dost hrozny :D vracala som park krat, ale na druhy den rano uz uplne v pohode :))) tie recepcne, co ja viem take pipky, ked sa jedna snazila byt mila a vtipna takym stylom ze mali pokazene dvere a nikto sa nevedel dostat do budovy a ked sme uz boli v nutri tak rozpravala ze sa blizi koniec sveta ze nech uz ani nejdeme na operaciu ze uz sa to ani neoplati a ptom ze len zartuje samozejme, ale tak s nimi nebudes v kontakte vobec... naozaj chod k nemu on robi zazraky :) ja keby sa mam est eraz rozhodnt tak idem urcite tam alebo k cervenovi ale rok by sa mi cakat nechcelo :D

ivava

ty si kolko po op? a to brucho akoze nezmizne? nestras!

tomasova

eelle
gratulujem moja,tak uz len oddychuj a zotavuj sa...brucho nafuknute je normalne,mala to asi kazda po narkoze aj mastnu pokozku,bude to trvat par dni ale to prejde..hlavne ze si uz po,pekna prsnata a spokojna..

rita149

campa

dakujem :-) veru pravdu mas ako keby som to nebola ani ja, ked si pozriem foto pred tak hned sa citim ako keby som mala 5-ky teraz :-)))

angie77
dakuejm aj tebe si zlata :-) ja som štastna preštastna ze som si dala prsička spravit.Bolelo to ale oplati sa!!! :-)

baby , viem že toto sem nepatri a nesuvisy z nasou temou ale predavam môj nabytok do spalne pouzivany 2 roky.Tak ak by ste mali zaujem. Super cena 100% stav.

-odkaz odstránený-

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk