Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cicimici

baby tak aj ja som sa dockala zajtra ma to caka a neminie myslite na mna..

strangeemily

dakujem poklad moj ze si na mna nezabudla..neboj sa budem informovavat a hned jak sa bude dat nahodim aj fotky..xxx

rita149

baby nejdete niektora teraz piatok 14.12 do BB Mudr.Červeň?
ja idem a uz sa tesim na pana doktora :-) a aj sestricky.

angie77

Rozalka

krásne prsíčka, nádherne prirodzené už,fakt peknú prácu robí ten náš dokinko Očenáš:)

... juj tešíme sa na leto babenky však? :)))

strangeemily

habibi78

ja budem mat 300ml cez pazuchu a ja som zas stresovala ci to nebude malo ked tu stale citam len 400-450-500 :D

misaela

habibi78
ja som bola na dalsej konzultacke 3tyzdne pred opkou, lebo sa mi zdalo 350 malo. ponukol mi 450, co sa mi zdalo moc a vybrala som si strednu cestu
predtym som bola ako doska, teraz mam 400 a nemusim ani menit satnik, vojdem sa do 95 percent veci ä a vyzeram v nich o 100 percent lepsie :D

misaela

campa
januar je ok, drzim palce
obdivujem baby co v poopercnej podprde vydrzali v lete. ja som az teraz v nej prestala citit ako v skrtidle :)

habibi78
da ti velkost aku budes chciet, ale 270? tak malinko? oplati sa ti kvoli tomu ist pod noz?

habibi78

baby, iba sa mi to zda, alebo Cerven dava iba 400 pod pazuchu? mne tiez tieto odporucil, ale ked pozeram v albumoch, mam pocit ze by mi aj 270 stacilo.... normalne mam strach ist za nim s tym, ze by som chcela mensie....boli ste niektora na opatovnu konzultacku? Dakujem....

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk