Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomasova

eelle
gratulujem moja,tak uz len oddychuj a zotavuj sa...brucho nafuknute je normalne,mala to asi kazda po narkoze aj mastnu pokozku,bude to trvat par dni ale to prejde..hlavne ze si uz po,pekna prsnata a spokojna..

rita149

campa

dakujem :-) veru pravdu mas ako keby som to nebola ani ja, ked si pozriem foto pred tak hned sa citim ako keby som mala 5-ky teraz :-)))

angie77
dakuejm aj tebe si zlata :-) ja som štastna preštastna ze som si dala prsička spravit.Bolelo to ale oplati sa!!! :-)

baby , viem že toto sem nepatri a nesuvisy z nasou temou ale predavam môj nabytok do spalne pouzivany 2 roky.Tak ak by ste mali zaujem. Super cena 100% stav.

-odkaz odstránený-

acerka8

eelle,

gratulujem a prajem skóre uzdravenie. No ja som opku musela zrušiť, ja som stále chorá. Tak Ti závidím :)

Klinika Avelane, ako si bola spokojná?
Operoval Ťa Mládek, aký si mala pocit po prebudení z narkózy?
A tie recepčné, sú čo zač? Lebo rozmýšľam, že keď budem zdravá tak asi pôjdem na konzultačku k Mládekovi.

Ďakujem za info.

eelle

no uz som aj doma! :) bolesti su ale v porovnani s prvym dnom resp. nocou kedze prvy krat co si pamatam som bola hore o pol noci to bolo fakt hrozne ale naozaj horor- teraz sa to uz da, treaz som citala ze kim uz okolo 12 pisala ze uz je po, ja som este asi ani nebola na sale :D baby drenov sa nebojte je to uplne v pohode, ja som strasna citlivka a toto fakt bolo zo vsetkeho najmenej.

baby aj vy ste po op mali take velke brucho? :/ odide mi to samo?

inak avelane vrelo odporucam, vsetko bolo naozaj sopercentne, no az na tie recepcne :D

Zanag

angie77

Ty si presne ako ja. Aj ja mam 370 ml anatom. Doktor mi chcel dat viac, ale ja som sa rozhodla pre tuto velkost. Uz som rodila, deti uz neplanujem a tiez neuvazujem nad zvacsanim. Treba si uvedomit ze za 10 rokov by mi boli velke prsia uz na pritaz. Teraz nosim podprsenku 70D. Mam 6 tyzd.po opke.

angie77

Riuška krásne ich máš, naozaj úplne prirodzené, som si ich vždy obzerala kým som ešte ja nemala spravené, že sú síce len 300ml ale pritom vyzerajú úžasne

campa

Rita 149

Prepáč zle som to pochopila, teraz som si pozrela tvoje fotky, pekný rozdiel pred a po opke, Máš ich krásne, úplne ako tvoje, hodia sa tí.Predtým to ako keby si nebola ani ty!
Veľa šťastia na kontrole.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk