Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

eelle

Inak baby ešte jedna vec ma strašne znepokojuje, ťa pooperacna podprsenka čo mi dali mi vôbec nieje tesna, viem že sa má sestricka pýtala či nosim 75 alebo 70 a nepamätám sa čo som jej odpovedala lebo nosim aj aj a to som mala uz tie oblbovaky v sebe... A ked sedim tak tie ramienka sú mi úplne voľne a ked stojim tak sú mi tesne neni :/ to tam má byt ? A v prsiach mi brní, ale to je asi normálne že ?

eelle

Angie

Ja viem, len dúfam že to tak neostane :)

Tomasova

Vieš co, oni mi ani nenapisali čas len dátum, musím im zavolat... Ty si mala prvú kontrolu po 2 týždňoch ? Neni to neskoro na vyberanie stehov? Inak uz fajcis či si prestala úplne ? Lebo mne sa po cigarete točí hlava a divne pocity

Monita

Ďakujem :) videla ale asi len sekundu sestricka mi ich ukázala... Mna dost znepokojuje že az za tri týždne od op Mam ísť na vybratie lebo sa pamätám že ked mi zasivali nohu tak sestricka mi hovorila že najneskôr do 2 týždňov musím prísť... Ty si na tom ako s jazvami ?

Zuleko

Campa
Do vacsich urcite uz nie, jedine ak po dietati, to sa uvidi potom;) Zatial prenecham prvenstvo minarikovej a plackovej;))

Olivka
No ci sa da opalovat to ti neviem pivedat,ale napriklad ak si jemne podlozim ruku pod prsia viem spat aj na bruchu;)

skoricka

tomasova

jaaaj moja zlata, az teraz som si precitala co si napisala, ja som objednana na 13.30, ale uz tam asi nie ste...potom dajte vediet ako dopadlo stretkooo ;) pozdravujem Vas

olivka21

zuleko
sexica nasa, naaadhera...ale vies co mi napadlo pri pohlade na tvoje prska dnes? ze da sa opalovat v lete aj na bruchu, pri takej velkosti?

campa

Toryka
Musím pochváliť prácu pána Dokt. má krásnu prácu, nádherné, úplne prirodzené, gratulujem k prsickam.
Zuleko
Riaaaaadne cecule, parádne, len ten moj by mi aj kufre pobalil keby som si dala také! Pri takýchto velkostiach je to vlnenie normálne, ale už do väčších už nejdes? Krásne.......

tomasova

skoricka
vsetko najlepsie zlatinko..........................ja cakam lucku a ideme na kliniku,kedy mas presne tu objednevku,ved ti to mozeme zrusit osobne...ak chces tak rychlo odpis.

cheeky

Liliana65
ano,mam stale bandaz ale dnes idem konecne za doktorom a da mi ju dole:-)sa tesim:-)Ja som nebola na klinike,on uz tam nieje operoval ma normalne v nemocke ale spokojna som bola:-)