Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

skoricka

kocky Avelanky,

uz dva dni sa neviem dovolat na kliniku, ani na mobil, ani na pevnu, chcem zrusit dnesnu kontrolu, chora som jak pes...Neviete, ci nieco nemaju s telefonmi?

Zuleko

Angie Rozalka Monita
Dakujeeeem;))Akurat mam pocit ze pri tychto velkych implosoch mam v dolnej casti vlnenie, pred tyn som to nemala. Viditelne to vsak nie je. A su to plavky ten vrch;)

Liliana65

cheeky

To máš ešte bandáž? ja som to mala len počas pobytu na klinike, ale tiež to bolo tak silno stiahnuté, že ked mi to dal dole, tak iba taký nádych som dala :D tak uvidíš, ale ja si myslím, že to máš tiež poriadne stiahnuté :) a na klinike čo? ako bolo? ako sa ti páčilo? a to si ich ešte vôbec nevidela?

Monitaaa

ellee
tak gratulujem k prsičkam, som velmi zvedava na fotky, lebo malo kto tu ma + modelaciu. Ja som mala stehy vstrebatelne site zvnutra, lebo by to asi nepekne vyzeralo cez cele prsia. normalne stehy som mala len asi 3 co mi dal aby to bolo natiahnute pekne. videla si si uz prsia?
Zuleko
paradne ich mas, to modre to su plavky??? no brutal odpadla som

rita149

strangeemily

veru tak , ja som si to porovnavala z cifrovou,jej dal na prvy krat 300ml a to sa zivi telom prečo jej nedal hned 400-500ml, lebo by mohli byt problemy a takto to bolo lepsie pre telo to nebol taky sok a pokozka sa tiez prisosobila a nepopraskala. Takze budme radi co nam doporucuje.Vieme ze pojdeme este raz určite v nasom zivote tak potom dame tie vacie a bude to super.mne sa pacia velke prsia to ano, ale treba rozmyslat aj do buducna.
uvidis budes maximalne spokojna!

strangeemily

janica25

ja mam az buduci rok na september lebo som v zahranici a inak mi to nesedi:)a ano bude ma operovat doktorko Cerven:)
ja som bola v oktobri na konzultacke a navrhnute mam 300ml ES,gulate VP ale mne neviem ani nepovedal ze to je uz vrch ze sa viac neda len tuto velkost mi hned povedal ako ma uvidel ale potom mi navrhol este dve ale to boli mensie:)ze aj tie by boli dobre na mne:)
podprsensku mam napisanu ak tomu dobre rozumiem A
a ty mas ake rozmery?

Rita 149

ACH JAJ TOTO SOM POTREBOVALA POCUT HAHA,mne sa tvoje prsia velmi pacia ale citat tu stale cisla 400 a viac cloveku dobre pomota hlavu:D to som nevedela ze Cifrova mala 300 najprv,vedela som ze bola na dvoch opkach ale ake ma velkosti som nevedela:)veru necham to tak mozem byt vobec rada ze mi dal kolko mi dal sam mi aj povedal ze inde by mi tolko nedali:)

tomasova

eelle
nedava vstrebavatelne,ja som bola na vybratie po 2tyzdnoch a teraz mam ist aj ja 28 na kontrolu...kedy presne ides??ja 11.30..