Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sue33

Lucia83
to som si vsimla az teraz ked uz mam po opke, ze som mala kazde prsko ine. V zivote som si to nevsimla az teraz, lebo ich okukavam jak slahnuta furt. Ano povedal mi, ze mam implos trosku posunuty hore. Aj citim na dotyk ten impos pod klucnou kostou. Strasne sa bojim, ci sa mi to upravi:(( Uz som ho hned stlacila tym pooperacnym pasom.

Lucia83

Sue33
Cicka teraz som si pozerala fotky pred nemala si miernu asymetriu aj pred? Zda sa mi z foteciek. Povedal ti ze je to vystupeny implos? A kolko budes nosit ten pas??

Lucia83

Skoricka
Ahoj cicka moja, no mam sa uz super. Uz nic neboli len tie rana este, ale to je minutka kym sa postavim z postele a je super a aj to boli chrbat. No skoda to stretko ny som ta chcela aj osobne spoznat a urcite aj ostatne baby, ne len takto cez stranku..
Ja idem 10/45, predtym idem pre tomasku a vyrazame na kontrolu a potom na stretko. Posmejdime aj obchody.
Inak tu cervenu co mam v galerke je kosik E :-)

Janulkalea

Ahoj ja som bola tiez u Mladeka a platila som komplet 3080. V tom som mala mentory implose, anatomicke a velkost 440ml. Skoricka uz pisala ze anatomicke su drahsie ako gulate . Este len ides na konzultku?? Dobre si si vybrala.

janulkalea

Skoricka,

ďakujem za info, chcem mu zajtra volať, a chcela by som isť hneď na opku, pretože potom si to zase rozmyslím.
Aká je čakacia dobu u neho, nevieš nahodou ?

jonatan79

ahojte boli ste niektorá u dr. Juráška na augmentácii? Mám tam dohodnutú konzultáciu. Ste s jeho prácou spokojné? dík.

sue33

babenky dnes som bola na kontrole po mesiaci a nemam dobre spravy:((( jeden implantat mi trosku vytlacilo hore a tym mam jednu bradavku asi o 1cm nizsie. Doktor mi kazal davat si ten pooperacny pas na kriz, kt. mi ma posunut dolu ten implantat. Ja si ho normalne nahmatam na tom prsku a na druhom ho necitim. Som taka nahnevana, davam si pozor jak blazon a pekne sa mi to dokasle. Vraj ho moze vytlacit aj jazva, kt. by uz mala zacat maknut a malo by sa to tym pasom upravit. to prsko ani nema tak pekny tvar ako to druhe:((( Babeny mala ste to niektora??? Upravilo sa vam to???

skoricka

janulkalea

ahoj, ja som bola u Dr. Mladeka, velmi dobre si si vybrala :) Cena anatomov je stale vysia ako u gulatych a taktiez nezalezi na velkosti, pretoze od toho sa cena neodvija. Rataj s tym, ze tie anatomy by Ta vysli od 2800 hore, ja mam gulate nagory a vysli ma na 2660. Uz si bola na konzultacii?

ivava

tobian
zuby som vyplachla ale dnes si umyjem a idem na kontrolu po 10dnoch lebo tamponadu mi vyberie mamina...no ved na to som sa budila na sucho a ked som sa prebrala hned som citila aj chrbat.

janulkalea

Ahoj baby,

potrebujem poradiť, chcem isť na opku mudr. mladekovi, čítam na neho same chváli.

Baby čo ste boli u neho na opke, koľko stoja mentory 375ml anatomické, nakomplet s opkou, koľko ste platili.

Bude take zlate a dajte mi info, ďakujem Vám.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk