Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

acerka8

Ahoj baby,

tak ja som veľmi smutná musela som zrušiť opku, stále som chorá a mám nenormálny kašel. Baby, ktorá chce isť mudr. očenášovi, skúste im zavolať, môj termín je voľný 17.12.

Strašne ma to štve, mam nenormálne nervyyyy :((

Liliana65

cheeky

čauko moja, no presne to som mala aj ja problém, chrbát! dávala som si potom ten Flector, dosť to pomáhalo hlavne v noci, ked sami nedalo pre to poriadne spinky... natierala som si len tú dezinfekčnú penu čo mi dali, inak nekázali nič, tak som sa riadila podľa nich :)

No a hovor o pocitoch atd :)

kamilisko

Babyyy, všetky čo špekulujete s peniazmi a väčšími prskami a zľavami, zlavomat.sk má dnes SUPERzľavu na kompletku aj s implošmi aj s pobytom za 2289 Eur v Interklinike v BA, bomba cena!!!!

kamilisko

Babyyy, všetky čo špekulujete s peniazmi a väčšími prskami a zľavami, zlavomat.sk má dnes SUPERzľavu na kompletku aj s implošmi aj s pobytom za 2289 Eur v Interklinike v BA, bomba cena!!!!

Majka1910

Ivava
mojaaa uz to mas konecne za sebou. gratulujeeem. vydrz tieto nejblizsie dni tie bolesti a potom sa budes uz len vytesovat. ako ti je?

olivka21

Kimka
a ete nieco ....si hrdinka,ze hed aj pises pi prebudeni,som na teba pysna a supky lupky s odfotit aspon v tem antisexy podprdke....cmuuuuuk

olivka21

Kimka zlatko
ani nevies ako sa tesim ;)
a dala si si nakoniec ake bomby? Tie 515?
cmukam ta a napis mi,mooooc sa vytssujem za teba

misaela

campa
ja som mala 70C pooperacnu
Dr. Crven dreny nedava, vraj robi pocas opky vnutri nieco vdaka comu dreny netreba. a je pravda ze ja som nemala prsia vobec modrinove. jazvy mam pod pazuchou a su to len tenke ciarky. hoja sa uplne v pohode lebo na ne nic netlaci, takze sa neroztahuju ako v podprsnej ryhe.
ty mas pekny tvar prs takze budes urcite spokojna a s tvojou velkostou teraz to budu poriadne velke stvorky :)
davas si okruhle ci anatomy?

campa

Misaela

Mňa to tiež čaká za 6 týždňov, pan doktor Cerven v BB, mám navrhnuté 450ml, chcem mať plné štvorky tak hádam to postačí.Napísal mi pooperacnu podprdu 80 D.A tebe dal akú pooperacnu podprdu? Jasné mesiac po opke je este skoro na kupovanie normálnych podprseniek.Hádam tí už viacej neodpuchnu! Ako baby píšu tak asi po 8 týždňoch išli na nakúpi podprd.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk