Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lucia83

Skoricka
Ahoj cicka moja, no mam sa uz super. Uz nic neboli len tie rana este, ale to je minutka kym sa postavim z postele a je super a aj to boli chrbat. No skoda to stretko ny som ta chcela aj osobne spoznat a urcite aj ostatne baby, ne len takto cez stranku..
Ja idem 10/45, predtym idem pre tomasku a vyrazame na kontrolu a potom na stretko. Posmejdime aj obchody.
Inak tu cervenu co mam v galerke je kosik E :-)

Janulkalea

Ahoj ja som bola tiez u Mladeka a platila som komplet 3080. V tom som mala mentory implose, anatomicke a velkost 440ml. Skoricka uz pisala ze anatomicke su drahsie ako gulate . Este len ides na konzultku?? Dobre si si vybrala.

janulkalea

Skoricka,

ďakujem za info, chcem mu zajtra volať, a chcela by som isť hneď na opku, pretože potom si to zase rozmyslím.
Aká je čakacia dobu u neho, nevieš nahodou ?

jonatan79

ahojte boli ste niektorá u dr. Juráška na augmentácii? Mám tam dohodnutú konzultáciu. Ste s jeho prácou spokojné? dík.

sue33

babenky dnes som bola na kontrole po mesiaci a nemam dobre spravy:((( jeden implantat mi trosku vytlacilo hore a tym mam jednu bradavku asi o 1cm nizsie. Doktor mi kazal davat si ten pooperacny pas na kriz, kt. mi ma posunut dolu ten implantat. Ja si ho normalne nahmatam na tom prsku a na druhom ho necitim. Som taka nahnevana, davam si pozor jak blazon a pekne sa mi to dokasle. Vraj ho moze vytlacit aj jazva, kt. by uz mala zacat maknut a malo by sa to tym pasom upravit. to prsko ani nema tak pekny tvar ako to druhe:((( Babeny mala ste to niektora??? Upravilo sa vam to???

skoricka

janulkalea

ahoj, ja som bola u Dr. Mladeka, velmi dobre si si vybrala :) Cena anatomov je stale vysia ako u gulatych a taktiez nezalezi na velkosti, pretoze od toho sa cena neodvija. Rataj s tym, ze tie anatomy by Ta vysli od 2800 hore, ja mam gulate nagory a vysli ma na 2660. Uz si bola na konzultacii?

ivava

tobian
zuby som vyplachla ale dnes si umyjem a idem na kontrolu po 10dnoch lebo tamponadu mi vyberie mamina...no ved na to som sa budila na sucho a ked som sa prebrala hned som citila aj chrbat.

janulkalea

Ahoj baby,

potrebujem poradiť, chcem isť na opku mudr. mladekovi, čítam na neho same chváli.

Baby čo ste boli u neho na opke, koľko stoja mentory 375ml anatomické, nakomplet s opkou, koľko ste platili.

Bude take zlate a dajte mi info, ďakujem Vám.

tobian

ivava
prosim ta a teraz ides kedy na kontrolu?vlasne to budem mat tak ako ty
najskor asi na vyberanie tamponov vsak

tobian

Kim
gratulujem k novym prskam ! Inak si riadna frajerka,super ze to tak v pohodke znasas,juj mna to caka presne o tyzden u Cervena,uz by som tiez rada mala po tom,ale stresy su to vsak?

tobian

ivava
no to sucho v ustach je neprijemne,tiez sa toho obavam
a prosim ta dali sa ti umyt zuby ci si si len vyplachovala a kolka si bola micka na rade,jaj sa aj troska bojim hmm...

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk