Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

misaela

campa
januar je ok, drzim palce
obdivujem baby co v poopercnej podprde vydrzali v lete. ja som az teraz v nej prestala citit ako v skrtidle :)

habibi78
da ti velkost aku budes chciet, ale 270? tak malinko? oplati sa ti kvoli tomu ist pod noz?

habibi78

baby, iba sa mi to zda, alebo Cerven dava iba 400 pod pazuchu? mne tiez tieto odporucil, ale ked pozeram v albumoch, mam pocit ze by mi aj 270 stacilo.... normalne mam strach ist za nim s tym, ze by som chcela mensie....boli ste niektora na opatovnu konzultacku? Dakujem....

Honey777

janica25
ja som mala pooperacnu u cervena B a nosim teraz doprsenky D, ona sa dava mensia aby si mala prsia stiahnute...tak sa neboj

strangeemily

CICIMICI!!!!!!!!!!!!!

ahoj!!drzim palce,zajtra je tvoj den,dufam ze vsetko prebehne v poriadku a uz sa budes len vytesovat z prsicok!!potom vsetko napis co a ako a aj na foto som zvedavec:D tak sa drz a neboj to zvladnesssss!!!:D

campa

Misaela

Sestre dával anatomky a rez pod prsom.Mne ide dať okrúhle a pazuchou, tak že neviem či aj mne da tie vstrebavatelne stehy.
Štvrtok budem myslieť na teba, neboj sa, veď ak meknu a neposunul sa tí implos a nič ťa neboli tak máš všetko ok.
Ja idem na opku 16 januára?Ja som si vybrala tento dátum lebo mi vyhovoval.

misaela

campa
segra bola tiez v BB? nevedela som ze davaju vstrebavacie aj pod pazuchu.
kontrolu mam teraz vo stvrtok, tesim sa na doktora :) aj sa trochu bojim aby bolo vsetko ok
ty mas kedy opku? este pred vianocami?

campa

Misaela

Dakujem tí pekne, len sú veľmi malé, ale predtým som ich mala oveľa pevnejšie.
Som rada že máš všetko v poriadku, máš ich krásne.
Už aj sestra má po opke, dnes si ich videla na pár sekúnd keď jej prelepoval jazvicku pred odchodom domov .Že vôbec nema stehy, má tie vstrebavacie.Už sa neviem dočkať, ach ako vám závidím že už máte krásne prsia!
Nápis potom ako dopadla kontrola.A KEDY IDEŠ?