Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

janulkalea

Ahoj baby,

potrebujem poradiť, chcem isť na opku mudr. mladekovi, čítam na neho same chváli.
Baby čo ste boli u neho na opke, koľko stoja mentory 375ml anatomické, nakomplet s opkou, koľko ste platili.

Bude take zlate a dajte mi info, ďakujem Vám.

ivava

majka1910
moja konecne ale da sa ako tak...len sa mi tam deju rozne veci...a ty ako posli nejake nove foto...inak ako bolelo to dost ale uz je lepsie len zas chrbat boli...co uz musim vydrzat...

misaela

acerka8
to je strasna smola
je to take vazne, že sa z toho nevyliecis ani za 10 dni?
keby ti dali nejaky posledny decembrovy termin?
snad sa ti podarizariadit si to tak aby si ozaj nemusela cakat cely rok
drzim palce

mamita

baby ktorá z vás bola operovaná v interklinik?....ako ste spokojné?.....zaujala ma tá ich cena je to o tisícku menej ako u môjho doktora tak sa nad tým zamýšlam....:o)

acerka8

Baby,
ja viem, že nervy škodia, ale aj tak
som s toho nešťastná, lebo iný mesiac ako december si nemôžem dovoliť kvôli práci, tak možno o rok. Vôbec som s týmto nerátala že by som mohla takto ochorieť :(

olivka21

Acerka,to mi je luto :( viem o com pises,ja som musela zrusit v novembri dva terminy a idem az vo februari...uz som mohla mat po tom

acerka8

Ahoj baby,

tak ja som veľmi smutná musela som zrušiť opku, stále som chorá a mám nenormálny kašel. Baby, ktorá chce isť mudr. očenášovi, skúste im zavolať, môj termín je voľný 17.12.

Strašne ma to štve, mam nenormálne nervyyyy :((

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk