Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cheeky

Liliana65
Ahoj,tak pocity zatial super.Nic ma neboli dokonca uz aj ten chrbat presiel a doma som sa dobre vyspala:-)Uz len cakam az mi da doktor dole bandaz a uvidim ich:-))))Inak mne sa zdaju male,neviem ci je to tym ze je to tak stiahnute tak som straaasne zvedava:-Dufam,ze budem s velkostou spokojna:-)

riaaa

cicimici
no ked mi lekarka sla odstranovat toto znamienko na prse tak bola zhrozena jak sa mi roztiahla jazva na bruchu(tiez po znamienku)len som si myslela, ze to kvoli tomu, ze to je take miesto, ktore je stale namahane, tak preto....ale ako vidim tak sa mi tak roztiahne asi kazda :((
Vies ale to nie su keloidne, ja ich mam pekne zarovnane, no len su široke a nie čiaročky.
A vdaka za tip na biolampu.
...No to mi leakri hovorili, ze na chrbte sa robia nepekne jazvy a na tvari su najkrajsie.

macka7

lucinka83,tomaska a ostatné babeny stretko 13teho:))

lucik ahoj moje, tak sa teším na štvrtok , ja som tam o hodku skôr ako ty , tak vás tam počkám :)) a aj tomašku spoznám konečne na živo - týmto ťa pozdravujem :) a ostatné baby... ja viem, že to tu asi trochu flákam, no teraz sme mali v práci veľké problémy a hlavu som mala inde

cicimici

riaaa

ahoj..to ze sa ti jazva roztiahla aj napriek tomu ze si sa o nu prikladne starala je vacsinou dedicne..a to bohuzial neovplyvnis ziadnymi mastickami..mala si uz nejake jazvy pred tym?.ono by sa to totiz mohlo dat ovplyvnit pri dalsich jazvach pri kazdom estetickom zakroku vyplnujes dotaznik kde je zahrnuta aj otazka tohto typu..a teda ci mas tendenciu aby sa ti jazvy hojili takzvanym keloidom - keloidne jazvy..sa mi zda ze doktor moze pouzit iny druh sitia co by malo opakovanemu vzniku keloidu zabranit..ale to sa musis spytat svojho lekara..co ti ja mozem poradit je urcite biolampa bo ta dokaze priam zazraky..ja mam keloid na chrbte po vybrati znamienka ale jazvu po hernii a po uraze na tvari mam peknu..tu na bruchu mi ani nevidno ale za tu po znamienku si mozem sama lebo som sa hned ten den po vybrati sprchovala a to sa nemozes po vybrati znamienok az do vybratia stehov..vela stastia dufa ze najdete s doktorom nejake riesenie..

Lucia83

Jankaleu

No zlatik ja som na materskej, ale podla bab co tu pisu tak finguju cca 2-3 tyzdne. Radsej by som sa priklonila k 3, vtedy ti uz bude uplne super, nebudes vedietvze ti nieco robili :-)
Ja som bola 29. Oktobra.
Tie hadicky su dreny, ktore ti odvadzaju z tela krv, hnis atd. Je to super ze to doktor daa, lebo to zabranuje zapalu. Neboj uz sa po operacii zobudis s nimi a na 3 den ako ides domov ti ich vberu. Doktorko ti povie nadych, vydych a mas ich vonku. Absolutne som nic necitila ako mi ich vyberal. Daju ti predtym aj flector proti bolesti. No a ta bolest, tak to je take uplne individualne. Ale neboj stoji to za tie kozenky. Chvilu ti bude na hrudi sediet obrovsky slon, ale to zvladas. Do 2 tyzdnov si uplne fit. Drzim palce a daj info. Mas predstavu ake chces??

riaaa

kvet11
vdaka, kupim :) uz som bola trochu zmatena, ked raz citam, ze jeden lekar povie netreba na jazvy nic a iny zas ze gelove naplaste,..

kvet11

riaaa

skús mastičku CONTRAKTUBEX

tiež som mala vyberané znamienko naraz ako mi robili prsia a na prsiach som mala jazvy pekné ale s toho znamienka bola taká škaredá až fialovo červená tak som skúsila túto mastičku a jazvy mi pekne zbledla aj sa stiahla....

riaaa

ahojte dievcence :) som tu nova, pisem este predcasne, kedze opku by som chcela mat v juli, ked skonci v skole skuskove.
Len teraz mam taku otazku, co sa este netyka priamo silikonov...totiz, dala som si na zač. septembra vybrat znamienko asi 1cm od bradavky (lebo bolo otras) a stale sa mi ta jazva roztahuje, uz som z toho zufala, pritom som to prelepovala asi aj viac ako mesiac,len ta jazva bola stale fialova, tak potom som prestala a hned to zacalo blednut...tak ci mi neviete nejak poradit... a cim si to vy vlastne prelepujete? to takym leukoplastom bez poduštičky :D ?
a mozno sa mi tak kazda jazva urobi,lebo aj na bruchu sa mi roztiahla, tak uz len cakam, ze aj táto taka bude :(

lenka19796

kocky bola niektora z Vas v Leviciach??? a nema nahodou niektora termin 9 januara v LV ?? Uz som sa to tu pytrala pred par dnami ale nikto sa neozval,tak skusam znova