Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

acerka8

Baby,
ja viem, že nervy škodia, ale aj tak
som s toho nešťastná, lebo iný mesiac ako december si nemôžem dovoliť kvôli práci, tak možno o rok. Vôbec som s týmto nerátala že by som mohla takto ochorieť :(

olivka21

Acerka,to mi je luto :( viem o com pises,ja som musela zrusit v novembri dva terminy a idem az vo februari...uz som mohla mat po tom

acerka8

Ahoj baby,

tak ja som veľmi smutná musela som zrušiť opku, stále som chorá a mám nenormálny kašel. Baby, ktorá chce isť mudr. očenášovi, skúste im zavolať, môj termín je voľný 17.12.

Strašne ma to štve, mam nenormálne nervyyyy :((

Liliana65

cheeky

čauko moja, no presne to som mala aj ja problém, chrbát! dávala som si potom ten Flector, dosť to pomáhalo hlavne v noci, ked sami nedalo pre to poriadne spinky... natierala som si len tú dezinfekčnú penu čo mi dali, inak nekázali nič, tak som sa riadila podľa nich :)

No a hovor o pocitoch atd :)

kamilisko

Babyyy, všetky čo špekulujete s peniazmi a väčšími prskami a zľavami, zlavomat.sk má dnes SUPERzľavu na kompletku aj s implošmi aj s pobytom za 2289 Eur v Interklinike v BA, bomba cena!!!!

kamilisko

Babyyy, všetky čo špekulujete s peniazmi a väčšími prskami a zľavami, zlavomat.sk má dnes SUPERzľavu na kompletku aj s implošmi aj s pobytom za 2289 Eur v Interklinike v BA, bomba cena!!!!

Majka1910

Ivava
mojaaa uz to mas konecne za sebou. gratulujeeem. vydrz tieto nejblizsie dni tie bolesti a potom sa budes uz len vytesovat. ako ti je?

olivka21

Kimka
a ete nieco ....si hrdinka,ze hed aj pises pi prebudeni,som na teba pysna a supky lupky s odfotit aspon v tem antisexy podprdke....cmuuuuuk

olivka21

Kimka zlatko
ani nevies ako sa tesim ;)
a dala si si nakoniec ake bomby? Tie 515?
cmukam ta a napis mi,mooooc sa vytssujem za teba

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk