Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cicimici

x paste sorry a celkovo nehorazne vela preklepov ale som zvyknuta pouzivat anglicku klavesnicu tak mi to hadam prepacite :DDDDDDDDDDDDDD

cicimici

ivava,Kim a eele

babenky gratulujem k novzm prsickam a velmi sa tesim ze vsio dobre dopadlo velmi prevelmi som na vas myslela a drzim peste nech ste co najskor fit..

acerka8

mrzi ma ze si opku musela zrusit ale ja si myslim tak ako ostatne kocky ze by sa s nimi dalo nejako dohodnut..tak apon skus..drzim palce

tobian,
uz len zopar dni..nech ti rzchlo plynu a choroba nech sa ti vyhyba

fekynka
gratulujem k dobrym predoperacnym vzsledkom a takisto drzim palce..teraz to uz pojde rychlo..ja som mala tiez vsetko v poriadku a uz iba dvakrat sa vyspim a je to tu..tesim sa aj bojim zaroven

angie77

tomasova, sue

babule nestresujte, nebojte, budete mat pekné prsíčka, všetko bude dobré uvidíte, budeme sa všetky pretrčat cez leto bez podprd :)))

Rozalka

Acerka8
je ma to veľmi ľúto... skús snimi dohodnúť iný termín a vybav nejako to v práci... :-(((( škoda!!!

Kim
gratuľujem a si fakt frajerka... len sa držkaj a potom pošli fotečky..

Sue33, Tomaska

aj ja mám jeden väčší ako druhy, a tiež mám jeden nižšie ako druhý... ale mala som to aj pred opkou, tiež som si to nevšimla až na konzultáciach mi doktory povedali, že či viem o tom... a pri silikonoch už to zbadať!!! niekedy nie ale niekedy až veľmi...

janica25

dievcence co ste boli u dr.cervena a mate priblizne podobne 350VP es a pise pooperacnu C. to znamena ze by som mala mat take trojky?lebo chcela by som plne trojky ci sa mam spoliehat na to cecko co je v papieroch alebo sa zmensia.

tomasova

sue
len ho pekne nos a nestresuj sa zbytocne,aj ked sa to velmi asi neda ze???neboj,ten pas ti pomoze a vsetko bude ako ma....len musis vydrzat..aj ja mam stresy kazdu chvilu ked si ich okukavam a vidim ze niesu este rovnake..vidim si kazdu prkotinu a mam z toho depky,potom sa vyspim a som kludna...a vecer zase...asi musime trochu cakat aby sa to napravilo.

janulkalea

Lucia 83,

ok zajtra dám vedieť, že čo a ako.

Pozerala som tvoje foto, fakt sú krásne a prečo si mala tie hadičky aj po opke, respektíve kedy Ti ich vybrali?
Ty si ako dlho po opke?
A ešte toto bolelo to moooc?
Za koľko dní si mohla normálne fungovať, myslím tak pracovne napr. kancelárii?

misaela

campa

uz su meksie trochen, ale este nie ako ozajstne prsia - stale su ako naliate mliekom (ked si kojila tak vies)
naboku uplne nespavam, len na takom poloboku :) aj ked myslim že už by to nevadilo, prsia ma pustia. idem vo stvrtok na kontrolu, tam sa spytam ci uz mozem.
ja sa z nich strasne tesim, skusam saty, tricka, stare plavky. ty prsia mas pekne už teraz, ides si ich len vylepsit ale ja som po kojeni o ne uplne prisla. takze u mna je to vytuzeny navrat k starym dobrym prsatym casom :D

campa

Misaela

Ach ako si má potešila, že nedáva dreny, bála som sa ich lebo teraz v októbri som bola na laparoskopii a dali mi jeden dren keď mi ho ráno vyťahovali za ziva z brucha len tak som zjacala.Dnes ráno bola uňho moja sestra a jej nedal dreny ale som nechápala prečo.Teraz už viem keď si mi napísala.

Tiež budem mať rez pazuchou a okrúhle 450 VP Es.Ja som chcela anatomky ale mi povedal že nie, že by na mne nevyzerali pekne.
S tými jazvickami máš pravdu preto som chcela rez pazuchou.
Už ich máš maksie? Zvykla si už na ne, beries ich ako svoje? Už spavas aj na boku?