Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

campa

Eelle a Kim

Držím vám palce baby aby všetko dobre dopadlo.Aj dnes sa zobudite s novými prsickami, krásny vianočný darček.Tak veľa šťastia a čo najmenej bolesti.Tešíme sa na fotky.

angie77

eelle, kim

držím palce, prajem veľa štastia a čo najmenje bolesti

ivava

gratulujem k novým prsíčkam, prajem rýchle zotavovanie

mahulienka

acerka8,question
dakujem, vo february bude rok co som po opke a mam anatomicke implantaty,
Kim
myslim na teba, ozvi sa ked sa ti uz bude dat:))

ivava

tobian
cesta bola ok musela som si skoro az lahnut v aute...a nos neboli...a prsia najhorsie je sa posadit...a teraz ako keby som mala kamene v hrudi...no ako nic moc a tato noc bola hrozna budila som sa na strasne sucho v ustach..

gabbyy

Baby bola z vás niektorá operovana v avelane ale u doktora kovaca? Taktiež aký je rozdiel medzi mentormi a Eurosilikonmi 400ml? Aj v avelane aj dr cerven mi navrhli 400ml okruhle ale počula som že mentory sú menšie ??

fekynka

Skoricka,
Ďakujem veľmi pekne za odpoveď a radu.Viem,že p.doktor Červen moc Wobenzim neodporuca,ale nakoľko poctivo čítam fórum a baby si ho tu dosť chvália tak som si ho kúpila veď ublížiť hádam nemôže len pomôcť k rýchlejšiemu zahojeniu.Ozaj mám 48kg takže mi stačí brat tych 7 tabletiek 3 krát denne?Ako dlho ked sa smiem spýtať,predsa s ním už máš skúsenosť.Ďakujem

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk