Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

fekynka

Mahulienka moja zlata
veru rok čakania a za 6 dni už budem aj ja ceckana jupii sa neviem dočkať.Z Medicoru mi este nevolali na kolky mám prist tak rátam,že mi dajú vedieť tento tyzden.Tebe to vyslo súper,že si šla druhá dúfam,ze aj ja budem mať take satastie a nedajú má niekedy poobede keďže ostávam v centre do druhého dňa.
Kimka,
drzkam palce nech sa už tesis z nových krasiek a nech máš čo najmenej bolestivé zotavenie sa.Hneď ako tí bude dobre daj vedieť o svojich pocitoch.
Rita149
ďakujem za radu,ale ja som nemala ani v pláne brať Wobenzim pred opkou,kúpila som si ho aby som bola pripravená po opke a nemusela nikde behať.Pred operáciou tak isto ako aj ty beriem len ascorutin a vit.C kolo imunite priestoru.

eelle

acerka

ano bolelo ma, a teraz ho mam trosku cervene ale volala som sestrcke a ona mi povedala nech si kupim nejaky strepsils a ze ked mam vsetky vysledky v poriadku ze nemam ziadny zapal tak v pohode ze nevadi... aj vyter mi brala moja lekarka a v poriadku to bolo.. tak dufam ze do hrdla mi pozerat nebudu :)

baby rano idem na to myslite na mna:)))

question

mahulienka

ty mas okruhle, ci anatomy?? fakt super..

Kim

sice som predtym nepisala a nepoznam, ale drzim palce na zajtrajsok..

campa.
tak ty so sestrou ste to obe zobrali vazne.. tak drzim palce aj segre:)

monikasss

Babule ja už to mám za týždeň 17.12. ale dosť ma prekvapilo že nepotrebujem EKG vlastne žiadne interné vyšetrenia len rozbor moču, krv, vyplniť anesteziologický dotazník a sono prsov. Proste chirurg povedal že do 40 rokov nie je treba EKG.
Inak začínam pokašlávať a mám malú nádchu tak som trošku nervózna či to bude do opky ok.

campa

Question

Keď som aj ja kojila tak som mala pekné trojky, ale potom som aj schudla a zase som tam kde som bola predtým, len sú mlandravejsie.
Na opkou idem 16 januara, moja sestra ide zajtra tak som zvedavá ako to všetko bude prebiehať.

Kim

Babiky vy ste uplne uuuzasne:)!

Dakujem vam vsetkym babulky, hned ako budem ready;), podavam hlasenie i dokazy;)

dobru nocku vsetkym!

tomasova

KIM
strasne drzim palce,neboj sa nicoho ani bolesti,vsetky stoja za tu krasu co budes mat.....myslime na teba.......

zajacik_006

Kim
zlatinko budem zajtra na teba myslieť a silno držať palce.Hneď ak sa ti bude dať,tak mi napíš mail.

Kim

olivka21, Lilibmw

babulky ani som nepostrehla a uz je tu den D:D uvidime co Dr. vykuzli...

olivka..

prepelicka moja, takze po opke hned akty? :).. to aby sa Lucy zacala obavat konkurencie :D cmuuk
a asi uz vypekas aj kolaciky, ze? u nas bude pohodicka, mamina bude vegetit v postielke a konecne sledovat a dohanat forum:-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk