Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

monikasss

Babule ja už to mám za týždeň 17.12. ale dosť ma prekvapilo že nepotrebujem EKG vlastne žiadne interné vyšetrenia len rozbor moču, krv, vyplniť anesteziologický dotazník a sono prsov. Proste chirurg povedal že do 40 rokov nie je treba EKG.
Inak začínam pokašlávať a mám malú nádchu tak som trošku nervózna či to bude do opky ok.

campa

Question

Keď som aj ja kojila tak som mala pekné trojky, ale potom som aj schudla a zase som tam kde som bola predtým, len sú mlandravejsie.
Na opkou idem 16 januara, moja sestra ide zajtra tak som zvedavá ako to všetko bude prebiehať.

Kim

Babiky vy ste uplne uuuzasne:)!

Dakujem vam vsetkym babulky, hned ako budem ready;), podavam hlasenie i dokazy;)

dobru nocku vsetkym!

tomasova

KIM
strasne drzim palce,neboj sa nicoho ani bolesti,vsetky stoja za tu krasu co budes mat.....myslime na teba.......

zajacik_006

Kim
zlatinko budem zajtra na teba myslieť a silno držať palce.Hneď ak sa ti bude dať,tak mi napíš mail.

Kim

olivka21, Lilibmw

babulky ani som nepostrehla a uz je tu den D:D uvidime co Dr. vykuzli...

olivka..

prepelicka moja, takze po opke hned akty? :).. to aby sa Lucy zacala obavat konkurencie :D cmuuk
a asi uz vypekas aj kolaciky, ze? u nas bude pohodicka, mamina bude vegetit v postielke a konecne sledovat a dohanat forum:-)

tobian

ivava
gratulujeeem ti,si to zvladla tak paradicka :-) konecne som sa sem dnes dostala,uz som bola zvedava ci si sa ozvala a som rada,ze to mas za sebou,prosim ta dala sa to vydrzat tu cestu domov?ja sa toho trocha obavam a teraz ides kedy na kontrolu,lebo vies aj ja idem aj nos aj prsia

Kim

Mahulienka

ahoj krasna babika! ....sorko mojka, nooo bola som teraz uplne rozlietana, preto to ticho;), ale uz sedim v aute cestou na hotel, prespinkam a rano sa ide na to 8-)

ostatnym babenkam drzim palce, Ivava nech si co najskor fit;) fekynka ty este chvilku vydrz;) a pekne sa kuriruj v tom hroznom pocasi... uff dodnes som trpla, aby som nieco " nechytila" klop- klop, no nasadila som si C- cko tak asi zabralo aj to:P

skoricka

fekynka

ahoj, ja som brala wobenzym, aj ostatne kocky od Mladeka, nam to hovoril, ze si to mame kupit. Je to perfektna vec, su to vlastne enzymy, nema ziadne vedlajsie ucinky. Precitaj si letak na co vsetko to je. Ja som rada, ze som si to kupila. Zacala som to brat 10 dni po opke a beriem doteraz. Som skoro 7 tyzdnov po. Dobre si precitaj davkovanie, neviem kolko mas kil, ked mas 60 a pod, tak ber 7 tabletiek trikrat denne, preto ti to pisem, lebo v letaku to nie je. Inac, jazvy mam krasne, tenke ciarky, tak neviem no...ake by boli keby som ten wobenzym nebrala...Ale urcite si dobre urobila, ze si si to kupila :)