Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

tina691976

Dakujem a s tymi bradavkami urcite sa da s nimi nieco robit,sa mi zda ze sa da posunut ta co je vyzsie dat nizsie aby boli v rovnakej rovine. Musim niekedy zavolat doktorovi a poradit sa s nim a povedat mu co je vo veci. Inak aj tak nechapem ako k tomu mohlo dojst.

tina691976

slniečko83
prsia máš velmi pekné dá sa ešte niečo robyť stou nerovnosťou bradaviek ?
cavex
máš velmi pekné prsíčka a vtej modrej podprde to velmi pekne vyzerá

Nikola21

Dakujem za odpovede. No tak snad budu dobre. Ked pozeram v galerke na niektore dievcata s takymi rozmermi tak niektore su velke niektore male tak uvidim ako vypalia tie moje. Potom pridam foto ;)

elle

Silvik, a ty si chcela take vacsie, alebo ti ich navrhol lekar? Najhorsie ze clovek nikdy nevie ako to dopadne :-/ Prijala by som taku vizualizaciu na monitor :-)

silviklh

niektore ste tu bavili o tom,ze lepsie spravit prsia az po dietati.ja som si ich dala spravit rok pred otehotnenim.teraz uz mam prsia 3 roky,dcerka ma 13 mesiacov,stale ju kojim a vyzera to, ze to len tak rychlo neskonci.a ked skonci,po kojeni treba cakat dalsieho pol roka a az potom sa moze ist k doktorovi,aj to len na konzultaciu....no ja by som to tak dlho nevydrzala cakat :-)

silviklh

Nikola21

ja mam 169cm a 52kg, pas 63 a pod prsiami 70. mam 350VP gulate-obvod mam 91cm,kosiky C/D = sú dost velke na moju postavu.niekedy by som ich chcela zmensit.tiez som este pred opkou,aj chvilku po nej, mala pocit,ze su male,ale veruze neboli ani nie su. :D

elle

Nikola, ja mam navrhnute 320ml, vyska 176cm, vaha 58kg, pod prsiami 78cm a myslim, ze do vacsich nepojdem po tom co som drzala tie silikony, mozno max. 350ml, ale manzelovi sa velke nepacia, tak sa toho dost bojim :-/

Nikola21

ahojte baby. Bola som minuly tyzden na konzultacii a v juny mam opku. Chcem sa spytat ci ma z vas niektora potobne iery ako ja a davala si 360VP lebo zacinam sa bat si nebudu male. Mam 167cm, 50kg a prsia mam tak 81, hrudnik 70 a pas 65. Som dost stihla ale ajtak sa bojim ci mi to nebude malo. Ajked doktor povedal ze on by mi najviac odporucal tych 330 az 360.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk