Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

Lenka19796

Najdi si trosku cas a precitaj dozadu zopar - vela, vela :-) stran, aj ja som to tak robila, lebo otazky sa stale opakuju a baby nie su vzdy online aby vedeli odpovedat...

A do galerky sa dostanes tak ze posles svoje foto bez hlavy na galeria@zoznam.sk, dalsie instrukcie ti posle zajacik...

bimbi

Eelle
Internista je lekar, ktory ti vsetky vysledky- krv. odbery, ekg... da dokopy do jednej spravy,zhodnoti ich ci je vsetko ok, odmeria tlak, popocuva dychanie, pozrie do hrdla, porozprava sa s tebou o rodinnej anamneze, ci mate v rodine nejake ochorenia....ja som tam bola 5 min..

Zuleko

Elle pi vela zazvoroveho caju a ako ti aj monita vravela med a pretlaceny cesnak,plus kloktat a urcite budes ok!;)

eelle

Bimbi

Volala som dnes na kliniku uz s tym ze to idem zrusit ze to presuniem na februar, ale sestricka mi povedala ze nech sa liecim ze mam prijst a ze uvidime:))) takze sa tesim, lebo ja mam krv v poriadku aj vsetko vlastne... Mam spravene sono, ekg, krv mi brala moja lekarka, ale ja stale neviem co je to ro interne vysetrenie :/ ja som nebola u ziadneho internistu ani neviem co je to za lekara, viete mi s tym poradit??

bimbi

Acerka, Eelle
Mna tiez bolelo hrdlo pred opkou, aj ked som bola u internistu a nic nepovedal, v den opky som trpla, ze mi kuknu do hrdla a poslu domov, ale ani nepozreli a isla som.. Asi je dolezite, ci su zapalove hodnoty v krvi zvysene, lebo ked je to len nejaka lahka virozka je to ine ako hnisava angina :) leukocyty pri odberoch mate v norme? internista nic nehovoril na krvny obraz? Ked nie tak si myslim, ze je to ok..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk