Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

question

angie a ty kde si bola operovana? a bola si na viacerych konzultackach?lebo ako mozes vidiet u mna, jeden doktor tak a druhy inak...

question

baby mne v lete hedera navrhol 320 mozno 360 anatomky, a cerven ze od 400ml okruhle, a ze dame 450..-co je teda pekny rozdiel-a ano uz mam jedno dietatko, ale kedze som nemala velke prsia ani pred malou, tak mi nemalo co zostat moc ovisnute:)

angie77

tomaska

ďakujem, jasné že sa máli, každej sa máli :)) ale v podstate som štastná a spokojná s tým čo mám, jasné že je tam také váhanie, že mohli byt o kúsok aj väčšie, ale ja už na žiadnu opku nikdy nepojdem, páčia sa mi :)ved to čo tam bolo predtým sa nedá ani porovnať, sa cítim konečne ženská

tomasova

angie
no krasa....mas ich krasne prirodzene akoby si ich mala cely zivot,,,,ale ako citam sa ti mali co???a pacia sa ti???

Rozalka

Tomaska
mám sa fajn dakujem, prská sú jedny väčšie ako druhé, niekedy sa mi zdajú rovnaké potom znova je vidieť rozdiel tak ako ty píšeš že pozoruje každý deň... zdole necitlivé, ale už sú prirodzenejšie... veď nahodím pár fotiek dneska...

question

tiež podľa mňa ber väčšie, hlavne keď už máš bábo...

tomasova

angie
mne povedal 5tyzdnov,ani sam neratala tolko to uz je,potom asi navlecem sportovu a na noc skafander...a neblazni sak idem hned pokukat tie kozane tvoje...

angie77

question

áno 370 anatomické, ale mne väčšie nechcel dat, ale ty ber minimálne tie 450, lebo ti bude málo, aj mne je, ale som vďačná aspon za tie čo mám :)

tomasova

question
tak neboj sa velkosti 450 niesu velmi velke alle zase ani male,podla mna akurat....a vecsinou prsia v galerke vyzeraju vecsie nez naozaj...ake mas navrhnute ty??