Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

campa

Olivka 21

Dakujem tí pekne, si má potešila.Mala som ich oveľa pevnejšie ale som niekolko mesiacov kojila.A ty si pred alebo už po opke?

kvet11

eelle

ty ideš tuším do Avelane ak sa nemýlim však? ja by som im to radšej povedala ak by ťa v deň opky bolelo hrdlo ja keď som tam bola na predoperačných tak v ten deň mali operovať nejakú kočku a poslali ju domov kvôli tomu že ju bolelo hrdlo vraveli že vtedy ju nemôžu operovať....

TARA_

idem ti poslať mail hádam ti príde :)

Lucia83

Ewelinka
A inu znacku nechces len mentor? Tusim doktor robi aj s nagormi , tie tiez nemaju vacsie? Tak si smutna. Si sa na to tesila. Ale urcite nieco vyspekuluje, aby si bola spokojna.

ewel007

Mravcadlo

ja mam 500ml mentor gulate vysoký profil 13,2 x 5,4

Dnes som bola prekonzultovať ml k reopke, ale žial neuspešne, lebo max s extra vysokeho priflu gulate maju len 535ml takže tak .. ale naš zlatý ochotný doki mi hovoril že ešte pozistí a do konca roku to doriešime, tak snad uspešne :))

Lucia83

Matka872

Pozri si ich stranku, ci robia liposukciu noh, ale myslim ze ano a ci ti to spravia naraz , skus tam zavolat na recepciu a mas pokoj. Myslim, ze ziadna sme neboli na nohach spolu s prsiami, ale myslim, ze by to nemal byt problem. Skus tam cinknut.

Monitaaa

eelle
neboj sa, v tychto mesiacoch sme skoro kazda citili hrdlo. mna to tiez chytilo tyzden pred opkou, ale vykryla som to litrami zazvoroveho čaju a jedla som med s cesnakom az mi z toho bolo zle :D ale zabralo :D pekne doma pod paplonom s čajikom a zvladnes to, neboj, o par dni uz budes vylihovat s novymi cicikmi, drzim ti palce.

mravcadlo1

Acerka8 no ja som mala naraz robene prsia aj plasiku brucha a mozem povedat ze brucho necitim vobec akurat ked som sa prebrala tak ten tlak na prsny sval bol riadny ale skor ma to zaskocilo lebo som cakala ze to bude bolet v mieste rezu ale nic. Dnes je 4 den po op a ja som sa uz vybrala do obchodu uz ma doma zrali mrle. Jedine co ma obmedzuje su dreny v bruchu tie mi vyberu v pondelok

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk