Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

kvet11

eelle

tie dve noci ani nepocítiš ja som si tiež myslela že bože čo tam budem robiť ale po opke som aj tak skoro celý deň prespala aj noc a na druhý deň som zasa pol dňa ešte prespala tak že vôbec sa mi to nezdalo dlho na večer som sa už potom rozchodila kecali sme s babami a ráno som už išla domov a poviem ti aspoň pre mňa bolo fajn že som tam bola dve noci neviem si predstaviť ísť na druhý deň domov predsa tam ti skôr pomôžu keby niečo ako doma.... a v Avelane je aj wifi sestričky ti povedia heslo tak že ak by si sa nudila ubehne ti čas na nete a je tam v každej izbe aj vlastná telka neboj ubehne to rýchlo

eelle

Akurat som sa dozvedela ze budem hospitalizovana dve noci :/ baby co ste boli v avelane alebo aj inde to je jedno, nezblaznili ste sa tam ? Co ste tam robili? Bol vas aj niekto pozret? V avelane maju wifi? :D

eelle

Baby depdorant v den opky si mozem dat alebo radsej nie? Berem si Pizamko, ustnu vodu, nieco s rozopinanim vpredu ipod a nejake suchare , este nieco by sa mi zislo?

question

fufu

zabudla som ti odpovedat na otazku.. to si musis vybvait v BB..nie vo Zvolene. ja som bola na konzultackach tiez v BB..

question

skoricka
ja som take uplne tintitko. mam 168 a cca 49 kil, pod priiami mam 70cm, skor chlapcensku postavu, pas nevyrazny...
pri podprde 70 si neviem predstavit akz kosik to bude,
ty mas pekne prsia, to mas okruhle???
take by som brala:):)

fufu:
ja som sa hned pytala na pezinok,ze mne je jedno kde ma daju, ale ze tam uz nerobi.myslim, ze mu ma bolo luto:)to vies, 33 rocna , s dcerkou a uz stastne rozvedena:):)ze to nerobi kvoli chlapovi, ale kvoli sebe:):)

tobian

fufu
ja myslim,ze to ta vybavia v BB ked chces do Zvolena,zavolaj si do Novamedu sestricke a myslim ze to s nou vybavys,skus

Matka872

lucia83
Diky krasne.Pisala som tam maila,a hej robia liposukciu.Aj sucasne s prsiami.Jedna strana-boky,zadok a stehna stoji 600 eur.Musim si pripravit 1200eur este :D Len dufam,ze mi nejake jazvicky neostanu,alebo koza trochu ovisnuta.Ja potrebujem len trochu odsat,zeby som mala sumernejsie telo :-DDD.

fufu

guestion,
tak teraz si mi nasadila chrobáka do hlavy, ja mám termín až na september v BB a Zvolen mám bližšie. Kde si bola na konzultačke? V BB? Rozmýšľam, že aj ja sa spýtam vo Zvolene. Volala si tam ty, alebo sestrička? Nemáš prosím tel. č. do Zvolena? Ď za info.