Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

Monitaaa

noooo,zmizla nám v galerke tá lišta s vyhladávaním podla mena, alebo novo pridaných fotiek...takže teraz to pozerám asi tak, že hladám stránku po stránke ked chcem niekoho nájsť :)) je to nafigu, ja len dúfam, že tá lišta je preč len dočasne

acerka8

Kvet 11,

ahoj aj ja mam problem,ako eelle, že som chora a stále ma na novo boli hrdlo a to som včera dobrala antibiotika. A nevieš prečo sa nemože operovať, keď boli hrdlo??

Sparkinka

Ahojte dievcata,mam po operacii cca 3 tyzdne chcem sa opytat ci uz mozem ist na solarko,ake mate skusenosti Vy?mam este radsej pockat,alebo by mi to dako mohlo uskodit?vdaka za odpovede..

campa

Ewel007

A len Mentor značka to musí biť? Lebo Eurosilikone má extra vysoký profil maximálne 800 ml 13, 6×77.Značka Nagor má 620ml 13, 3×66
Máš krásne prsia, chceš trošku väčšie?

skoricka

Ahojte babiky, som tu dlhsie nebola, ani necitala, tak musim vela dobehovat :) poslala som dve nove fotky do galerky. Ta podpira co mam na sebe je 80 D, a je mi mala, keby Ste nejaka mali zaujem, tak posuniem dalej, samozrejme zadarmo. Vidim, ze vela novych " tvari " tu pribudlo, tak Vam vsetkym kocky drzim palce :) a pozdravujem aj starsie kolegyne :D potom sa pripojim a budem reagovat, len som na mobile, zle sa mi pise...

campa

Habiti 78

Ďakujem, ale už má nebavy kupovať vystuzene podprdy chcela by som mať väčšie.Ty máš už nejaké fotky v galérie?

Monitaaa

eelle
no ja som si dala na lyzicku med a na to cesnak a tak som to jedla, ale z toho ma po jednom dni napinalo, takze potom som si ten cesnak davala bez medu s chlebom. Neviem či to zabera, ale vsade som to nasla na nete, ze cesnak je na chorobu jedno z naj podobne ako zazvor, tak ja som skusala vsetko.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk