Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ivava

Acerka8
a kam to mas ist na opku?ved aj ja som mala troska hrdlo ale preslo to...neboj mysli pozitivne lebo na co myslis to si privolas.drzim paste aby ta to preslo a hlavne pi cajiky...

acerka8

MRAVCADLO,

tak to je super, že už máš po. Myslela som na Teba, napíš aké to bolo a ako Ti je teraz, ďakujem.

ROZALKA,

ďakujem za povzbudenie, dnes som volala na kliniku, keď nebudem do pondelka zdravá tak opku musím zrušiť :(

ivava

cicimici
ahoj moja dakujem, ze na mna myslis...hej tak predoperacne mam v poriadku..uz nech to mam za sebou...a davame 360ml stredny Nagor vies ja nemam ziadny zaklad.bojiiimmmm ale uz to beriem, tak ze prezijem bolest a potom pride ten pekny pocit.a dufam, ze sa budem s adostou pozerat do zrkadla.

campa

Ahojte baby, som tu nová.Na operáciu sa odhodlavam už 3 roky, nakoniec po suhlase môjho manžela mám stanovený termín na január u pána Dr. Červena.Mám navrhnuté 450ml pod sval, podľa vašich skúsenosti bude mi to dosť? Chcela by som plné štvorky.Fotky pred opkou som poslalado galerky.Ďakujem

lenka19796

babulky mozem sa Vas opytat,citam tu vselico mozne o typoch a znackach implantatov. operuju ma az za mesiac a este sa len musim rozhodnut aky typ implantatov si vyberiem.urite chcem anatomicke. ake ste sio davali vy,myslim tym znacku implantatov.dakujem za pomoc pri vybere

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk