Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lenka19796

ahojte dievcata,poradte mi prosim ako sa dostat do galerky a kuknut foto..ja tu nic take nevidim ,neviem ako sa tam dostat.dakujem
nechysta sa niektora alebo nebola niektora z Vas na prsicka v Leviciach??????????????????????????????????????

lilabmw

zeny co sa tyka galerky sak aj tak väcsinou tie co sme aktivne tu su na prvych 12 stranach takze to neni az tolko listovania ,ja napr.uz viem ked niekoho hladam aj na akej strane je :-) Tolko som predtym tu galerku studovala ze az :-) a mozno to je v stadiu riesenia a zajacik ju tam da zase :-)

lilabmw

ewel007

ewelka moja neries nasilu Mentory su aj ine dobre a väcsie rozmery mam.Mentory maju projekcie male aj pri vysokom su ovela mensie ako u ostatnych ale su zase sirsie no.Tak skus Nagor je tusim anglicka znacka NAgor alebo aj dost pouzivana ES.Je pravda ze su mentory mäkksie ako ine ale neviem ES som este nedrzala tak neviem :-)s akymi znackami robi tvoj Dr.?

lilabmw

Sparkinka

ja som tusim po 3 tyzdnoch isla do solarka ale samozrejme jazvy prelepovat bez toho ani na krok :-) pekne opalenie

kvet11

acerka8

mojko vôbec netuším že prečo ja som to len začula ako sa sestričky o tom bavia ako som čakala kým mi prídu zobrať krv a nejak ma to ani nenapadlo sa spýtať že prečo tak ti bližšie ani neporadím...

baby inak čo tu píšete o tej lište ja som aká blbá v živote som si tu lištu nevšimla a pozerala som galerku tak ako to vy teraz hovoríte že po stranách kým som sa k niekomu dopracovala ja som aká trubka :DDD sa smejem sama na sebe :))) ja vždy taká žhavá že som ju aj prehliadla :))

misaela

baby co vas boli hrdlo, skuste sprej do hrdla JOX, je hnusny ale mne pomohol a samozrejme kloktanie slanej vody, brrr

Monitaaa

FUHA tak to je masaker, asi by bolo lepsie pri pridavani novych fotiek napisat cca na ktorej strane to je, lebo prechadzat stale kazdu stranu a hladat je na nervy, to sa nikomu asi nebude stale chciet

angie77

Monitaaa

noooo,zmizla nám v galerke tá lišta s vyhladávaním podla mena, alebo novo pridaných fotiek...takže teraz to pozerám asi tak, že hladám stránku po stránke ked chcem niekoho nájsť :)) je to nafigu, ja len dúfam, že tá lišta je preč len dočasne

acerka8

Kvet 11,

ahoj aj ja mam problem,ako eelle, že som chora a stále ma na novo boli hrdlo a to som včera dobrala antibiotika. A nevieš prečo sa nemože operovať, keď boli hrdlo??

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk