Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

campa

Olivka 21

Tak ja idem skôr 16 januara, este som neobjednavala implantaty ale asi budem tie 450ml, myslím si že cez pazuchu by mi viac nemohol dať.Tebe da anatomicke?Ty máš už nejaký základ ale ak sa tí páčia väčšie tak si daj 515ml zase nieje medzi nimi až taký rozdiel.

tomyum1

Lenka19796

Najdi si trosku cas a precitaj dozadu zopar - vela, vela :-) stran, aj ja som to tak robila, lebo otazky sa stale opakuju a baby nie su vzdy online aby vedeli odpovedat...

A do galerky sa dostanes tak ze posles svoje foto bez hlavy na galeria@zoznam.sk, dalsie instrukcie ti posle zajacik...

bimbi

Eelle
Internista je lekar, ktory ti vsetky vysledky- krv. odbery, ekg... da dokopy do jednej spravy,zhodnoti ich ci je vsetko ok, odmeria tlak, popocuva dychanie, pozrie do hrdla, porozprava sa s tebou o rodinnej anamneze, ci mate v rodine nejake ochorenia....ja som tam bola 5 min..