Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sparkinka

Ahojte dievcata,mam po operacii cca 3 tyzdne chcem sa opytat ci uz mozem ist na solarko,ake mate skusenosti Vy?mam este radsej pockat,alebo by mi to dako mohlo uskodit?vdaka za odpovede..

campa

Ewel007

A len Mentor značka to musí biť? Lebo Eurosilikone má extra vysoký profil maximálne 800 ml 13, 6×77.Značka Nagor má 620ml 13, 3×66
Máš krásne prsia, chceš trošku väčšie?

skoricka

Ahojte babiky, som tu dlhsie nebola, ani necitala, tak musim vela dobehovat :) poslala som dve nove fotky do galerky. Ta podpira co mam na sebe je 80 D, a je mi mala, keby Ste nejaka mali zaujem, tak posuniem dalej, samozrejme zadarmo. Vidim, ze vela novych " tvari " tu pribudlo, tak Vam vsetkym kocky drzim palce :) a pozdravujem aj starsie kolegyne :D potom sa pripojim a budem reagovat, len som na mobile, zle sa mi pise...

campa

Habiti 78

Ďakujem, ale už má nebavy kupovať vystuzene podprdy chcela by som mať väčšie.Ty máš už nejaké fotky v galérie?

Monitaaa

eelle
no ja som si dala na lyzicku med a na to cesnak a tak som to jedla, ale z toho ma po jednom dni napinalo, takze potom som si ten cesnak davala bez medu s chlebom. Neviem či to zabera, ale vsade som to nasla na nete, ze cesnak je na chorobu jedno z naj podobne ako zazvor, tak ja som skusala vsetko.

campa

Olivka 21

Dakujem tí pekne, si má potešila.Mala som ich oveľa pevnejšie ale som niekolko mesiacov kojila.A ty si pred alebo už po opke?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk