Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sifonka6

Lilix
Cisto moj nazor:
Podla mna je rozumnejsie pockat... Mne sa prsia po 2 detoch velmi zmenili, a co mam zname kazdej jednej povolila velmi koza, cize nastal pokles, je to sposobene i pohybom vahy, nie iba dojcenim...samozrejme su i zeny ktore nepriberu skoro nic, a prsia sa im nemenia, ale osobne si myslim, ze takych je mizive percento. Zaroven moja osobna skusenost s dojcenim... 1. Ve dieta hroza same zapaly.... Po 4 mesiacoch trapenia sa som to vzdala
2he dieta bolo dojcene 14 mesiacov bez jedineho problemu...

Az by som k tomu prvemu dojceniu mala vidiet este i pokles a ,,znetvorenie,, prsniku asi by ma to moc netesilo.
Tak isto i pocet operacii... Az sa tento problem riesi po detoch v idealnom pripade ta cakaju 2 ... Ak pred detmi s najvacsou pravdepodobnostou min. 3...aj ked to nie je samozrejme pravidlo...

Az by si vsak mala mat komplexy a malo by ti poprsie ,,0,, nicit zivot samozrejme to treba riesit.

tina691976

lilix
baby tu písali že po kojení sa to zmení tvar už nieje ten istý ako predtým tak je to asi na zváženie či radšej neodkojiť a až potom aby si to nepaltila dva krát
sifonka6
áno ja som si to robila ale nemožem povedať že by to bolo to isté ako s ryžou prsia su krajšie formované ryža bola v podprde velmi narvaná a to je ešte aj to že sa to skuša na nesprávnu velkosť podprsenky

Sifonka6

All,
Kocky robili ste si ten ,,ryzovy test,,? Dat ryzu do vrecka a tak skusit velkost implantatu?
No mne sa uz 350 zda takto vela....

lilix

Baby co idete na zvacsovanie, mate uz deti ci este nie? Je lepsie si dat spravit prisa az po detoch ci aj pred? nebude potrebne ist potom opat na operaciu a upravu? Neviem sa rozhodnut...a hlavne aj preto ze mam taky vek, ze uz by sa mi o rok dva zislo aj otehotniet :-/

cafex

slniecko83

No ani ja tomu nechapem ako sa to mohlo stat.Taktiež mam pravu vyššie ako lavu.A tiež velmi citlivu na dotyk a to mam už 7 mesiacov po opke.Doktor mi povedal, že on by riešil taketo veci až po roku, ked sa impoše uplne usadia, tak neviem.Pridala som aj foto do galerky, len asi ešte nebudu nahodene.Tam budeš vidiet aj ten moj druhy problem, tie vystupene dvorce.A kde si bola na opke?

jajakarinka

yanka8.....aulin je len na lekarsky predpis ,,,ja ho pouzivamod bolesti chrbtice a pomaha mi ...drzim palce aby ti tie bolesti presli .....

slniecko83

Cafex

Mne to dost vadi ze man jednu bradavku vyzsie ako druhu,nechapem ako sa to mohlo stat. A na kedy planujes tu korekciu? Ja som 3 mesiace po opke a pravu bradavku mam citlivu na dotyk boli ma ked si ponej prejdem

slniecko83

Teneriffe

Ja son mala dokopy dve kontroly a ta druha bola po 3 tyzdnov a dalsia ze o rok. Mylim si ze by mohlo byt viac tych kontrol. Nosim stale pas ale vies co ma aj stve su moje bradavky ktore nie su v jednej rovine.nechapem preco su v rozdielnej polohe. Mas fotku v galerke? Ja som vcera poslala fotku tak v najblizsej dobe by tam mohla byt. Ale na tej fotke co sa tyka toho ze mam jeden prsnik ako keby vyzsie tak to tam poriadne nieje vidiet,vyzera ako keby ani nebil vyzsie ale aspon uvidis tie bradavky ako mam nie v rovnakej polohe

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk