Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Serena

Nataša548
Konzultáciu mám 6.mája u Dr. Mládeka, tiež by som to chcela mať čím skôr. Uvidím, čo mi povie, či má voľné termíny skôr ako počas letných mesiacov. Lebo pôvodne som opku chcela v júli kvôli tomu, že mi mama bude môcť pomôcť s malou dcérkou. Takže tie predoperačné sú inde, na inom mieste..a nevieš náhodou, či sa môžu robiť tesne pred operáciou, napr. iba deň vopred?

nataša548

Serena, ano idem do Avelanu k Dr.Kováčovi.Mala som veľmi dobrý dojem a aj niektoré moje kamošky u ňho boli a super práca.Môžem odporúčať.2710Eur + predoperačné okolo 120Eur,ktoré mi oni zabezpečili.Kedy máš konzultáciu a ku komu?A dakujem za palčeky.Konzultačka aj opka mi vyšli v jeden mesiac tak super čakacia doba.

Serena

Nataša548
Ahoj, ideš na kliniku Avelane? Smiem sa spýtať ku komu? Ja tam mám dohodnú zatiaľ len konzultáciu a tak by ma zaujímalo, že aké máš pocity z kliniky, lekárov..tie predoperačné sa nevykonávaju v rámci kliniky? A ak môžem, tak koľko ťa dokopy vyšli? Vopred ďakujem a držím palce v ten utorok s veľkým U:)

Luky2112

All
Baby,teraz idem od temy ale chcem sa spytat ktora z vas ma zvacsene pery? Mozete ma kontaktovat na mail (25nikolla25@azet.sk) dakujeeeeem :)

lilix

Ahojte, vsade mozne citam o galerii fotiek, kde sa da pozriet ako vyzeraju prsia po zvacseni. Nikde to neviem najst. Poradi mi prosim niekto? ;-)

nataša548

elle, klinika ma objednala na predop.,mne len zavolali kedy, a akému dr.a tak som išla.Oni vybavili všetko.JJa som len prišla, povedala odkial ma poslali a to stačilo.Až na tie platby všade,bože.kolabovala som.

elle

no mne nedali ziadny kontakt na kliniku, a som si povedala ze to skusim cez obvodnu a normalne cez poistovnu, som im povedala ze idem na operaciu krcovych zil a v pohode, dali mi termin :-)) Nechcem to zakriknut zatial, som objednana tak snad to vyjde cez poistovnu, platim im dost, chora som nebola ani nepamatam, tak snad si to zasluzim :-) Viem ze to stoji cca. 140€ ked si to platis sama :-/ co je dost
Takze ty si im ukazala ten papier so potrebujes ake vysetrenia, alebo tieto vysetrenia sa robia standartne pred kazdou narkozou? Nevies?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk